Outbreak - tryb zombi - wasze opinie.

Podoba się wam nowy tryb?
    Według mnie (a nie są to moje klimaty) jest fajny jako odskocznia od normalnej rozgrywki i chciałbym, aby został na stałe tak jak terrorhunt.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Bardzo fajnie słyszeć, że tryb się spodobał! Twórcy gry bardzo cenią sobie tyle pozytywnych reakcji na temat co tak naprawdę odbiega sporo od głównej gry
    Czy masz jakieś sugestię co można by było jeszcze ulepszyć lub zmienić?

Oh i swoją drogą, jaką trójkę operatorów uważasz za najlepszą na ten tryb?
    Dla mnie najlepsze zastwienie to: Tachanka, Buck i Finka.
    Tachanka w tym momencie ma problemy z jego LKM (będzie poprawka), ale generalnie jest to perfekcyjny operator na taki tryb Buck za wzeględu na broń i Finka oczywiście na możlwość wsparcia dwóch pozostałych

Może i Finka jest dobra do tego trybu ale posiadając w zapasie tylko jedno doładowanie to trochę mało. W normalnej rozgrywce posiada 3 a tu mimo że może to uzupełnić ale i tak rzadko.

Lion? Dron żeby wykryć zombi? Nie próbowałam jeszcze, ale wydaje mi się, że pomogłoby to z lokalizacją i określeniem w jakiej ilości nadchodzą

Dla mnie najlepszymi do tej gry są: Lion, Doc i Tachanka. Jeżeli miałbym dodać jeszcze 4 operatora to Buck.

Lion pokazuje pozycję zombiaków w trakcie ich nalotu, Doc - wiadomo. Tachanka czy Buck dobra broń do rozwałki.

W nowy tryb można sobie popykać kilka(naście) razy i jest pewną odskocznią od gier standardowych i dość ciekawą alternatywą dla Terrohunta. W trybie "pandemia" trafienie na mapę z ratunkiem asa przestworzy, który rozbija się po barach praktycznie w 90% kończy się niepowodzeniem. W tym wypadku zmieniłbym trochę ilość szarżujących zombie.

Trafiłem też na pewien błąd, który jak się okazało napotkałem nie tylko ja. Gra nie uwzględnia że gracz miał czelność zmienić ustawienia sterowania i wskazuje co trzeba wcisnąć domyślnie by np. dobić Smashera podczas gdy u danego użytkownika jest to całkowicie inny przycisk co mocno irytuje.

Mam nadzieję że tryb będzie rozwijany i poprawiany a w przyszłości zostanie wprowadzony na stałe jako alternatywa dla Terrohunta.
     1 people found this helpful

Hej,

Dziękuję za zgłoszenie tego błędu! Przekażę to, mam nadzieję, że nie będzie to trudne do naprawienia

Bardzo fajnie się grało w ratowanie jaggera na pandemii, udało się za 3 podejściem: i małe rozczarowanie na koniec Ja i znajomy mieliśmy szczęście i nam zaliczyło wyzwanie Club to w którym trzeba przejść jedna grę pandemii a drugiemu znajomemu nie, to znaczy zaliczyło mu tak jakby grał na zwykłym poziomie trudności a nie na pandemii. Dziwne skoro grał razem z nami. Uprzedzając pytania:
    - tak miał aktywne wyzwanie
    - gramy na ps4 z zainstalowaną aktualizacją 1,45

Grałeś na konsoli więc miałeś łatwiejszą pandemię. Tak w ogóle to pojawiły się kolejne błędy. Czasami Smasher po uderzeniu w jakiś róg wklęsły z wystającymi przedmiotami zacina się i po 10-15 sekundach całkowicie znika jakby go nie było. Nie ma ani informacji że ktoś go zabił ani nic, po prostu gra leci dalej jakby ktoś go zabił. Kolejnym problemem są gracze, którzy po obaleniu na pochyłą rzecz jak np. wyłaz z piwnicy. zostaną podniesieni przy użyciu Finki to nie mogą się ruszać. Stopy są utkwione w przedmiocie a oni nie mogą się ruszać a jedynie mogą się obracać. Mogą kucnąć i się położyć ale nie da się ruszyć.

Jeśli napotkałeś na błędy możesz je zgłosić tutaj lub poprzez obsługę techniczną. Ale w tym momencie najlepiej jest przez specjalną stronę
    Napewno bardzo to pomoże w usprawnieniu nowego trybu.