Operacja Gnój czyli wieczne problemy R6

Witam, początkowo pisałem tą wiadomość pod jednym z tego typu tematów, mimo to stwierdziłem, że dodam kilka słów od siebie na temat cyrku jaki dzieje się w tej grze. Być może, któryś z graczy udzieli pomocy dot. moich problemów. Zauważyłem, że odpowiedź supportu na niewiele może się zdać
    Liczba problemów, z którymi borykałem się od czasu zakupienia Rainbow Six Siege nie zmieściłaby się na palcach obu dłoni. Czy to odblokowanie portów, czy to fatalny tickrate, który do teraz jest irytujący, czy to problem uniemożliwiający dołączenie do drużyny znajomego, czy to nakaz wprowadzenia płyty do stacji dysków (który występuje do teraz, jedyny plus jest taki, że mogę go pominąć klikając kilka razy kontynuuj (zakupiłem wersje cyfrową z góry mówię)). To naprawdę tylko początek, jednak od wczoraj pojawiło się coś, co kompletnie zaburza (resztkę) przyjemności, które czerpałem zasiadając do waszej produkcji. Z tego co wyczytałem na wielu forach, operacja White Noise wprowadziła dodatkowe problemy, których już i tak jest sporo. Zauważyłem drastyczny spadek fpsów, wydłużone czasy wczytywania oraz dodatkowo kolejny error wyskakujący przy uruchomieniu (jej! mamy to, znowu się udało!) https://i.imgur.com/mHwX9Cr.png <- odnośnik do błędu. Przeszukałem internet i dowiedziałem się, że to może mieć coś wspólnego z bibliotekami Microsoftu. Zainstalowałem wszystkie jeszcze raz, błąd pozostał. Mimo to da się go przeklikać i odpalić grę, może ta wiadomość ma coś wspólnego ze spadkami fpsów? To naprawdę dziwne w jaki sposób one się utrzymują, raz przy starcie rundy mam stablilne 70-80 klatek na sekunde, żeby po kilku sekundach/niecałej minucie spadły do 30 w biegu i 20 w trakcie strzelania. Jeszcze dziwniejsze jest to, że są rundy, w których nie ma żadnego spadku i wszystko działa jak powinno. Karta graficzna to GeForce GTX 960, procesor Intel Core i5-4690. Gram na średnich ustawieniach, zmniejszając na najniższe jest lepiej o około 5fps'ów. Dodam, że monitoruje stan podzespołów i nie są obciążone w trakcie gry. Sprawdziłem zgodność plików, reinstalowałem gre, odpalałem jako administrator, bawiłem się z antivirusem i zaporą. Jestem ciekaw, czy usterka zaobserwowana w grudniu 2017 roku została naprawiona do dnia dzisiejszego. Śledząc posty Ubi-Lilpwnd zauważyłem, że jest ona "popularna i zgłoszona ". Na koniec pozwolę sobie zadać pytanie, ile czasu musi potrwać, aby gra za 139,11zł w edycji Standardowej (akurat jest promocja, super! ) stała się grywalna i pozbawiona błędów uniemożliwiających normalną grę? Pragnę zauważyć, że minęło już ponad 2 lata od czasu wydania, może jednak lepiej było reklamować się jako Early Access? Zyskalibyście wtedy na czasie, a turnieje esportowe dalej moglibyście organizować Pozdrawiam ślicznie i liczę na szybką odpowiedź w temacie oraz szybkie wypuszczenie operacji Health 2

unk4ss's Avatar Senior Member
    Było kupić grę w miesiąc po wydaniu - wtedy dało się grać mimo, że kończyny wystawały przez ścianę i że zginały się jak u strusia Niestety od tego czasu każdy patch wprowadza kilkadziesiąt poprawek i kilkaset nowych błędów. Niestety. Do tego stopnia, że nasza grupa przestała grać; szkoda nerwów. Nie licz na poprawę; dostaniesz nowe skiny, zawieszki, poprawią odcień paznokci IQ itd. Teraz póki co ciesz się grą póki możesz, bo po następnym patchu będzie gorzej.A i ciesz się, że tylko 139 zł - ja dałem więcej.
    pozdro

@DanielsToJa naprawdę liczysz na to, że wielka pani adm odpowie coś sensownego na Twoje problemy? Cmon... Skontaktuj się z supportem - to wszystko na co możesz liczyć. A po kontakcie z supportem stwierdzisz, że ręka, rękę myje i znikąd pomocy nie otrzymasz. To, że podforum ma nazwę "Techniczne forum Rainbow 6" nic nie znaczy. W sumie nie wiadomo po co jest w ogóle to forum.
    Aktualnie gram nie częściej niż raz w tygodniu i to czasem dosłownie 2-3 gry. I nawet przy takiej ilości rozegranych meczy mam ponagrywane "fantastyczne" strzały, kąty widzenia, źle rozpoznany hitbox, itd. O oszustach nie wspomnę bo przecież ich nie ma, a te wszystkie filmy na YT to fotomontaż
    W tej grze nic się nie zmienia na lepsze. Tak jak i na tym forum.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,

DanielsToJa, niestety nie jestem w stanie Ci pomóc z twoim problemem. Proszę prześlij screenshot, który tutaj umieściłeś do obsługi technicznej. Napewno jeśli miałabym ten problem z dostępnej mi baze problemu, podzieliłabym się rozwiązaniem... Nie ukrywam, że absolutnie dla mnie jest to czarna magia co opisałeś
    Skontaktuj się z nimi w tej sprawie z na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
    Bardzo mi przykro, że nie jestem w stanie pomóc.

Spin-iX - Ja nie wiem ile razy ja mam Ci się starać wytumaczy różnicę pomiędzy moją osobą (Community Represenatative),a Technical Support (Obsługa Techniczną). Jeśli nadal masz problemy ze zrozumieniem mojej posady i moich obowiązków, zapraszam do google, które może wytłumaczy Ci różnicę pomiędzy tymi stanowiskami.

W skórcie... Ja mogę pomóc na tyle ile mogę, jeśli nie znam odpowiedzi (nie jestem na stanowisku technicznym, nie mam szkolenia technicznego) wysyłam do osób, które są w stanie pomóc. Jeśli nie pomogą, proszę kontaktować się z nimi i pytać się ich dlaczego nie są w stanie pomóc.

Originally Posted by Ubi-Lilpwnd Go to original post

Spin-iX - Ja nie wiem ile razy ja mam Ci się starać wytumaczy różnicę pomiędzy moją osobą (Community Represenatative),a Technical Support (Obsługa Techniczną). Jeśli nadal masz problemy ze zrozumieniem mojej posady i moich obowiązków, zapraszam do google, które może wytłumaczy Ci różnicę pomiędzy tymi stanowiskami.

Nie życzę sobie takich tekstów. TO JEST ATAK NA MNIE. Proszę o publiczne wskazanie, gdzie jest tu "Atak na obsługę forum". Bo za takie coś mi dałaś ostrzeżenie - wyssane z palca.

Forum ma w nazwie TECHNICZNE - skoro tak ma oczekuję pomocy technicznej.

Poradziłem sobie bez pomocy supportu, nie wiem jakim cudem ten sposób działa ale ważne, że działa.

Jak zaczynacie mieć nagłe spadki FPSów to odpalcie właściwości R6 W TRAKCIE GRY i zmieńcie zgodność na Win7/Win8. Na moim Win 8.1 działa, nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, ale wydaje mi się, że nawet support by mi na to pytanie nie odpowiedział. Jeśli znowu po jakimś czasie dostaniecie spadków, to kolejna zmiana. Nawet z odpalaniem gier, które wychodził na XP nie miałem takich problemów jak tutaj.
     1 people found this helpful