Assassins Creed 2 - wersja polska programu Origin firmy Electronic Arts

Witam,

Czy byliby państwo tak uprzejmi z stworzeniem osobnej aplikacji, dzięki której moglibyśmy dodać do gry polskie napisy? Jeżeli nie proszę o inną radę.

Pozdrawiam,
    Sebastian

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,

Origin nie jest aplikacją naszej firmy Nasza aplikacja do gier to Uplay. Prosimy kontaktować się, z firmą odpowiedzialną za Origin.
     1 people found this helpful

Czy abym teraz nie usłyszał nutkę sceptycyzmu? Ja proszę o pomoc związaną z państwa grą, która pomimo tego,że jest dostępna w programie Origin to nadal państwo otrzymują za zakup część pieniążków

Do sedna. Proszę o wskazanie mi dokładnego pliku odpowiedzialnego za polskie napisy. Ja nie mam z tym problemu. Jestem wieloletnim fanem państwa studia, poza tym język angielsku to podstawa w dzisiejszych czasach. Moja znajoma z forum EA Answer potrzebuje pomocy i nie robię tego nawet dla siebie tylko dla obcej osoby. Teraz tylko nie wiem czy jak pobiorę grę z państwa platformy będę miał polskie napisy czy też nie. Z płyty byłoby na pewno OK.

To zapewne tylko jeden plik. Dlatego proszę Pana o pomoc.

Z wyrazami szacunku,
    Sebastian "guma" Guminiczak

Witam,

Nie jesteśmy niestety odpowiedzialni za program Origin i gry, które tak kupujesz... tak gra jest nasza, ale zakupiłeś ją przez serwis za który nie jesteśmy odpowiedzialni - musisz kontaktować się z obsługą Origin.
    Jeśli masz pytania do firmy EA, proszę kontaktuj się z nimi.

Oraz... Pani

Dobrze rozumiem. Szkoda, że nie pomożemy tej dziewczynie

Myślałem, że jakoś to obejdziemy...

PS Kupując przez państwa sklep grę nie otrzymam również polskich napisów. Teraz jest to już państwa odpowiedzialność Proszę więc o pomoc i przepraszam za tego Pana proszę Pani

@Ubi-Lilpwnd i tak dziękuję za szybką odpowiedź. Troszkę przykro mi się zrobiło, że nie chciała już Pani ze mną prowadzić dalszej konwersacji,ale rozumiem... Nie zmierzało to w kierunki rozwiązania problemu

Serdecznie pozdrawiam

Witam,

Jeśli Pana koleżanka ma problem z grą zakupioną w naszym sklepie, może skontaktować się z obsługą techniczną naszych gier na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63, jeśli gra jest zakupiona w innym serwisie, musi kontaktować się z obsługą techniczną tego serwisu.

Ja nie jestem w stanie i nie mam informacji na temat lokalizacji plików powiązanych z napisami.

Pozdrawiam!