Wyskoki ping

Ktoś mi odpowie dlaczego z mojego normalnego pingu 80 wzrósł mi do 157. Może to by mnie nie zdziwiło ale wszyscy w mojej okolicy też mają dużo wyższy ping niż zwykle

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,

Możliwe, że występują jakieś problemy po stronie twojego dostawcy? Czy kontakowałeś się z nimi aby to sprawdzić?

Witam,
    Bzura z tymi problemami u dostawców. Ja mam to samo parę dni temu max ping na weu 50 teraz >100. U wielu znajomych z którymi gram jest podobnie. Z resztą na fb też jest na ten temat dyskusja. Pamiętam parę miesięcy temu była taka sama sytuacja. Wina jest po stronie Ubisoft, ale najprościej zrzucić winę na dostawcę Internetu.

Witam,

Nikt nie zrzuca winy na nikogo... prosimy nie skakać do takich konkluzji.
    Dyskusja na facebooku? Niestety nie wiem na jakim facebooku, jeśli byłbyś w stanie mnie na nią naprowadzić, byłabym wdzięczna

Postaram się dowiedzieć czy w ostatnich dniach były jakieś problemy z połączeniami na naszych serwerach, szczególnie na tych do których łączą się gracze z Polski.
    Możliwe, że będziemy musieli popytać graczy o dostawców, których używają, ponieważ czasami problemy zdarzają się pomiędzy naszymi serwerami i konkretnymi dostawcami.

potwierdzam, problemy zaczęły się mniej więcej od invitational 2018 i trwały przez okres testowania na serwerach operacji outbreak. Wątpie aby wina leżała po stronie dostawców internetu.. Na chwilę obecną bynajmniej u mnie na UPC jest spokój.

Czy problemy nadal występują? Jeśli problemy były w trakcie Invitational i teraz wszystko jest ok... nie będzie jak tego sprawdzic, a tym bardziej zweryfikować.
    Jeśli problemy występują nadal, proszę o jak najwięcej informacji.
    Dostawca internetu, screenshot speedtestu oraz screenshot pingu w grze