Wysoki ping

Od około tygodnia (może nieco dłużej) mój ping w grze zwiększył się trzykrotnie. Po "zmniejszeniu" wysokości pingu u wszystkich (zdaje się po Operacji White Noise) mój wahał się między 30, a 40ms. Teraz w tej samej bazie danych WEU mój ping wynosi ponad 100ms i czasem waha się do 180ms. Próbowałem już dwukrotnie zresetować router i tylko raz, tuż po pierwszej próbie mój ping powrócił do normalnej wartości, ale tylko na chwilę. Proszę o jak najszybszą pomoc, ping bardzo utrudnia mi rozgrywkę.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,
    Czy robiłeś "speedtest"? Możliwe, że wstępuje problem po stronie twojego dostawcy? Jeśli nadal nie będziesz w stanie zlokalizować problemu skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

potwierdzam, problemy zaczęły się mniej więcej od invitational 2018 i trwały przez okres testowania na serwerach operacji outbreak. Wątpie aby wina leżała po stronie dostawców internetu.. Na chwilę obecną bynajmniej u mnie na UPC jest spokój. W inny grach pingi u mnie 40 do 60 max.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Czy problemy nadal występują? Jeśli problemy były w trakcie Invitational i teraz wszystko jest ok... nie będzie jak tego sprawdzic, a tym bardziej zweryfikować.
    Jeśli problemy występują nadal, proszę o jak najwięcej informacji.
    Dostawca internetu, screenshot speedtestu oraz screenshot pingu w grze