Postać w grze nie może strzelać

Witam
    Jak w temacie. Moja postać nie może strzelać. Dotyczy to wszystkich broni i rzucania granatami. Nie pomaga zmiana broni, nie pomogła rwnież weryfikacja plikw. Brak możliwości strzelania uniemożliwia grę. Jak poradzić sobie z tym problemem?
    Dodam jeszcze. Błąd strzelania, wcześniej, pojawiał się. Pomagała zmiana broni i powrt do broni, w ktrej strzelanie się "zacinało". Na chwilę bieżącą strzelanie "zacięło" się na dobre. Mj poziom w grze - 176_30_56 a godzin gry ponad 144.

[QUOTE=zdzisios;1105]Witam
    Jak w temacie. Moja postać nie może strzelać. Dotyczy to wszystkich broni i rzucania granatami. Nie pomaga zmiana broni, nie pomogła rwnież weryfikacja plikw. Brak możliwości strzelania uniemożliwia grę. Jak poradzić sobie z tym problemem?
    Dodam jeszcze.
    1. Błąd strzelania, wcześniej, pojawiał się. Pomagała zmiana broni i powrt do broni, w ktrej strzelanie się "zacinało". Na chwilę bieżącą strzelanie "zacięło" się na dobre. Nie działało zbliżenie w snajperce.
    2. Teraz działa zbliżenie w snajperce ale postać nie chce strzelać.
    3. A może trafił mi się cholerny pacyfista?
    Mj poziom w grze - 176_30_56 a godzin gry ponad 144.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć zdzisios, witaj na forum!

Przykro mi słyszeć, że doświadczasz takiego problemu. Mgłbyś proszę dać mi znać, jakiego typu sterowania używasz? Mysz+ klawiatura, pad?

Zuzu

Cześć
    Używam kombinację mysz + klawiatura.
    1. Komputer to laptop MSI GT70 2PC Dominator z kartą graficzną GeForce GTX870M.
    2. Procesor - Intel i7 - 4810MQ 2,8GHz
    3. Pamięć RAM - 8GHz
    4. Sterownik karty graficznej NVidia 365.19 (najbardziej aktualny)
    5. System Microsoft Windows 10 Home (legalny)
    Od jednego ze znajomych z gry słyszałem, że też miał problem z zacinaniem się strzelania.

Problem rozwiązany

Temat do zamknięcia

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Miło mi słyszeć, że problem udało Ci się rozwiązać

Temat zamykam zgodnie z życzeniem.

Zuzu