Może coś z tego było na rzeczy i ktoś Cię nagrał. Zaznaczam - MOŻE bo nie wiem. W każdym razie coś już wiesz. Teraz przeanalizuj czy miałeś takie sytuacje.
    Nic takiego sobie nie przypominam, tzn. na pewno celowo nie wykorzystałem żadnego buga, chyba, że przez przypadek. Ale jeżeli tak, to np. dzisiaj znalazłem na youtubie poradnik do R6, w którym ktoś pokazuje dobre miejsca do rzucania kamer Valkyrie.
    https://www.youtube.com/watch?v=WqvdLHCrPcU
    Czy w 3:45 to nie jest wykorzystanie buga w grze?

Tutaj możesz znaleźć FAQ na temat BattlEye: https://rainbow6.ubisoft.com/siege/p...m:148-76770-32
    Dziękuję, przeczytałem i myślę, że się przyda na przyszłość.

Czy mi się przewidziało, ale wcześniej był tu chyba post, w którym ktoś pisał, że to może być wina sterowników? Czy został ten post skasowany? Bo po jego przeczytaniu mnie olśniło. Grzebałem kiedyś w rejestrze przy sterownikach do karty radeon. Chodziło o to, że nie chciał mi się uruchomić Battlefield 1, za powód podając zbyt starą kartę graficzną. No i znalazłem w necie sposób, jak sprawić, żeby gra myślała, że mam nowszą kartę i normalnie dało się grać. Ale Rainbow Six przy uruchomieniu zgłaszał mi, że mam stare, niewspierane już sterowniki. Nic z tym nie robiłem, bo obydwie gry mi działały bez problemów, więc w myśl zasady - jak działa to nie ruszam - zostawiłem jak jest. Być może BattleEye uznał to za próbę oszustwa? Tak czy siak na razie odinstalowałem z tego komputera Rainbow Six i przeinstalowałem sterowniki do grafiki. Myślę, że i tak zrobię na nim format i czystą instalkę. Dziękuję obydwu panom za pomoc(jak i temu tajemniczemu trzeciemu) Fajnie, że można z kimś porozmawiać i poszukać pomocy, bo na większości forów to jestem z góry traktowany jak cheatujący śmieć.
    Generalnie szkoda, że nie mogę się od tego bana odwołać, mimo wszystko myślę, że dostałem go niezasłużenie. Nawet jeżeli chodzi o te sterowniki w rejestrze to można było napisać jakieś ostrzeżenie czy coś. A za jakieś przypadkowe wykorzystanie buga to też byłaby lekka przesada - szczególnie, że nigdy nie byłem wcześniej karany, historia konta nie wskazuje na używanie cheatów itd. Napisałem też do obsługi BattleEye, ale nie odpisują, także zostanie mi chyba przeczekać do końca bana

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Czy mi się przewidziało, ale wcześniej był tu chyba post, w którym ktoś pisał, że to może być wina sterowników? Czy został ten post skasowany? Bo po jego przeczytaniu mnie olśniło.
    Masz rację, niestety się zapędziłam i usunełam cały post zamiast połowy... Już przeprosiłam Gronek31 - mam nadzieję, że wyjaśni tobie jeszcze raz jego info na temat sterowników. Jeszcze raz przepraszam za tą pomyłkę!

Niestety w tym momencie Community Manager gry nie jest w biurze, wróci w środę i postaram się dowiedzieć co możemy dla ciebie zrobic - jednak nic nie obiecuję
    Jeśli chodzi o obsługę BattlEye, jest ona niezależna od naszego supportu więc niestety nie wiem kiedy możesz liczyć na odpowiedź o nich...

Przepraszam, ale z góry założyłem wcześniej, że rozmawiam z facetami i napisałem, że dziękuję Panom za pomoc. Oczywiście miałem na myśli - dziękuję Pani i Panom za pomoc Jeszcze raz przepraszam i dziękuję.