Przeniesienie zapisu stanu gry z innego konta.

Witam
    Mam taką sytuację - kiedyś wspłdzieliłem z kimś komputer i grałem na nieswoim koncie w Far Cry 4. Teraz tamta osoba ma swj komputer, a ja mam swoje konto Uplay i swoją grę Far Cry 4, jednak muszę zaczynać grę od nowa. Choć na swoim komputerze mam gdzieś zapisy lokalne z tamtego konta, to nie mam do nich dostępu. Czy da się tak zrobić, bym na swoim koncie mgł kontynuować tamtą grę?

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hey,

Niestety jeśli grałeś na nie swoim koncie, zapisy gry są w chmurze tamtej osoby Nie da się ich importować do innego konta.

Dzięki za odpowiedź. A czy nie ma lokalnych zapisw gry? Co ciekawe - tamta druga osoba zaczęła na swoim koncie grę od nowa. Ja na swoim nowym koncie też tak muszę, ale jeśli przeloguję się na jego konto (na swoim komputerze), to mogę kontynuować tamtą, poprzednią grę. To by znaczyło, że wczytuje mi zapis lokalny, a nie z chmury, bo w chmurze jest już zapis nowej gry tamtej osoby.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
    Oni napewno będą w stanie wytłumaczyć Ci sprawę z zapisami gry