Brak elitarnego uniformu Ash

Jest zaznaczony ptaszkiem osprzęt głowy ale tak naprawdę go nie ma. https://photos.app.goo.gl/fPUV4sFecqKQV34h1

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,

Problem jest już znany Polecam zaglądać tutaj: https://www.reddit.com/r/Rainbow6/co...n_issues_list/
    W tym miejscu wszystko jest aktualizowane na bieżąco
     1 people found this helpful

No niestety ja ani pakietów, ani uniformu. Czekać tydzień czy zgłaszać do supportu?

Spin-iX (croopky) przecież problem jest znany i pracują nad jego rozwiązaniem spamując support takimi zgłoszeniami utrudniasz dostęp do pomocy innym z poważniejszymi problemami. Trochę cierpliwości wszyscy czekamy na elitarną Ash.

Dlatego pytam tu czy czekać czy zgłaszać
    Problem jest jeszcze jeden. Przynajmniej na PC. Pościągało uniformy, osprzęt głowy z operatorów i trzeba na nowo je ustawiać.

Osprzęt głowy uniformy malowania znikają jak są problemy z serwerami przeważnie jak reset gry nie pomaga toi chyba jedynym rozwiązaniem jest założenie ich od nowa w takich przypadkach, na początku kilku sezonów miałem tak samo więc musisz poświęcić 20 min i zrobić to od nowa.

Witam,

Te problemy są znane. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
    Jest również zaznaczone co trzeba zgłosić, a co nie

Ładnie i szybko. Tylko masz tam parę literówek. Jak możesz to popraw.

Zaraz poprawię wszystko, bo starałam się przetłumaczyć na szybko... zobaczyłam, że od wczoraj było dużo pytań na ten temat

No i chyba po problemie. Dziś u mnie i uniform Ash i 4 pakiety. THX.