Zawieszona subskrypcja po godzinie od zakupu

Witam, zakupiłem wczoraj subskrypcję uplay+, pieniądze zostały zdjęte z konta, mogłem pobierać gry, grać. Po jakiejś godzinie wywaliło komunikat o zawieszeniu. O co chodzi? Już kiedyś miałem uplay+ i nie było problemu, może chodzi o to że karta straciła ważność i podpiąłem z nową datą? Tak czy inaczej zapłaciłem, a dostępu do usługi nie mam...
     4 people found this helpful

ja i wiele innych osob mamy identycznie, ubi w ogole nie odpisuje na wiadomosci i nie robi nic ze sprawą
     2 people found this helpful

Mnie w ciągu 3 dni zdążyli już dwa razy naliczyć opłatę za subskrypcję do ktrej dostęp miałem przez dwie godziny. Po tym czasie "wygasła". Support nie odpowiada...

to samo

Mam to samo

Na Reddit ten problem istnieje od minimum 3 miesięcy (nie tylko w PL)
    Problem bierze się stąd, że UBisoft chyba boi się oszustw i system działa tak:
    Płacisz kartą za Ubisoft+, transakcja zostaje zaakceptowana przez bank, rachunek zostaje obciążony, a transakcja jest w trakcie realizacji. Dostajesz dostęp do Ubisoft+ i wszystko pięknie.
    Ale system procesuje przez (lub sprawdza po) pare godzin czy pieniądze są już na koncie Ubi. Widzi, że nie, no to blokuje konto i uznaje, że karta jest nieważna lub brak środkw na niej.
    Automatycznie włącza się funkcja wznowienia subskrypcji czyli prbuje jeszcze raz obciążyć kartę, żeby dostać pieniądze na konto i tutaj znowu nie ma pieniędzy na koncie Ubisoftu więc nie ma dostępu do usługi...

Jestem ciekaw co się stanie kiedy przelew z oczekującego wskoczy na wykonany czy otrzymam ponownie dostęp...

Mam dokładnie to samo. Nie będę płacił 2 raz za to samo. Napisałem do supporta, ale nikt nie odpowiedział. Miał ktoś taki problem? Jak załatwiliście sprawę?

Post a reply to the thread: Zawieszona subskrypcja po godzinie od zakupu

sęk wtym..że ja czekam już tydzień aby kwota na koncie z oczekiwanej zmieniła się na zrealizowaną..na koncie opłata zlecona przez ubi+ jest zablokowana od 25.12.2020..i jest zablokowana na poczet płatności do 08.01.2021..na moje pytanie w banku dlaczego nie została zrealizowana .. dostałem odpowiedź że nie wiedzieć czemu ubi nie pobiera sobie tej kwoty...a subskrybcja juz 8 dzień jest zawieszona.;/
    brak słw....to jest czysta kpina z klienta.

oczywiście kilka wiadomości do ubi..bez odp. nie można ustanowić karty do płatności..( taki jest niby powd zawieszenia w ubi+ ) mimo że karta jest ważna i posiada środki na koncie...nie można ustanowic dwuetapowego zabezpieczenia konta bo wywala do pustej strony. i tak od tygodnia..:/