Chat w uplay nie działa.

Wysyłane wiadomości nie trafiają do adresatów. Chodzi mi o pisany chat w Uplay

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,

Już zgłoszone Dziękuję za informację!

Dziś wróciło (może wczoraj) wszystko do normy.

Mam jednak dodatkowe pytanie - propozycję.
    Można pobrać na telefon czy tablet UbisoftClub. Mamy tam podgląd na znajomych, ale brakuje mi opcji pisanego chatu. Czy można by zapytać o możliwość dodania takiej opcji?

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Przekażę ten pomysł do osób odpowiedzialnych za Uplay

Dołączę się do problemu. Przeinstalowałem nawet uplay ale dalej nie widzę wiadomości jaką napisał do mnie kolega. W ogóle archiwum rozmów nie ma, nic się już nie zapisuje. Oczywiście mowa tu przed ponowną instalacją uplay, bo po ponownej wiadomo, wszystko się kasuje ale nadal mam komunikat 1 nieprzeczytana wiadomość i jak wejdę to nic nie ma. Po napisaniu do kolegi aby ponownie napisał i po ponownym uruchomieniu uplay, znów nie widzę że ja w ogóle coś do niego napisałem, jedyne co pozostało to okienko czatu z daną osobą jakby faktycznie była prowadzona rozmowa ale nic nie ma. Wrzucę screeny jak to wygląda.-> https://photos.app.goo.gl/W9a41RO1LgyrhvCi2
    Tak jak widać o 0:19 piszę wiadomość a o 0:20 po ponownym uruchomieniu uplay nic tam nie ma.

Chciałem zmienić adres e-mail

Chciałem zmienić stary adres e-mail: lukaszorganisciak73@gmail.com na nowy e-mail: lukaszorganisciak471@gmail.com ponieważ do wcześniejszego nie mam dostępu

zmiana email

Już nie potrzeba przypomniałem sobie hasło

Na stronie ubisoft.com.pl widzie ze jesteśmy online a w aplikacji widzi offline nie możemy grać razem ani wysłać zaproszenia ale z innymi graczami gramy normalnie gra the division 2 proszę o pomoc mogę przesłać fotki proszę o pomoc bo juz nie mam sił

Pozdrawiam