13 marca Klątwa Faraonw (The Curse of Pharaohs) dotknie region Teb. W drugim, ostatnim rozszerzeniu do gry, Bayek wybierze się do Teb, aby zbadać starożytną klątwę, ktra nawiedziła ten obszar.

O co chodzi w The Curse of the Pharaohs?
Bayek podrżuje do Teb, aby zbadać starożytną klątwę, ktra nawiedziła ten region. The Curse of the Pharaohs skupia się na egipskiej mitologii, pozwalając graczom na spotkania ze słynnymi faraonami i egipskimi potworami.

Jakie jest miejsce i czas akcji dodatku?
The Curse of the Pharaohs toczy się cztery lata po wydarzeniach z podstawowej wersji gry - Bayek trafia do Teb. Podczas swojego śledztwa, mającego na celu wyjaśnienie przyczyny klątwy, Bayek zwiedzi słynne miejsca, takie jak Teby - starożytną stolicę ze świątyniami Karnak i Luksor - jak rwnież tajne grobowce, ukryte w Dolinie Krlw, a także wszystko to, co znajdzie jeszcze głębiej.

Czego gracze mogą się spodziewać po tym dodatku?
Gracze będą mogli zgłębić zupełnie nowy region Teb, gdzie znajdą wachlarz zadań głwnych i pobocznych, dzięki ktrym zanurzą się w mistycznych wierzeniach starożytnego Egiptu. Pojawią się też tutaj nowi wrogowie i walki z mistycznymi bossami.

Czy zwiększy się maksymalny poziom?
Tak, w The Curse of the Pharaohs gracze będą mogli osiągnąć poziom 55.

Czy gracze spotkają jakieś znane już postaci?
Bayek podczas swojej nowej przygody spotka wyłącznie nowe postacie.

Czy gracze muszą skończyć głwną oś fabularną gry, aby rozpocząć grę w The Curse of the Pharaohs?
Nie, ukończenie głwnej linii fabularnej gry Assassin’s Creed Origins nie jest wymagane do rozgrywki. Aby w pełni mc cieszyć się dodatkiem, zalecamy jednak rozgrywkę bohaterem na poziomie bliskim 45.

Czy muszę posiadać dodatek The Hidden Ones, aby grać i rozumieć The Curse of the Pharaohs?
Nie, dodatek The Hidden Ones nie jest wymagany do uzyskania dostępu do The Curse of the Pharaohs, grania w ten dodatek ani zrozumienia jego fabuły.

W jaki sposb mogę uzyskać dostęp do The Curse of the Pharaohs?
Gracze, ktrzy posiadają dodatek, mogą uzyskać do niego dostęp poprzez zadanie Klątwa Faraonw, dostępne w ich menu zadań. Gdy gracze ukończą zadanie Żegnaj z głwnej części gry, to nowe zadanie pojawi się w ich dzienniku. Mogą rwnież otworzyć atlas na mapie świata i przenieść się do Teb.

Czy dodatek będzie dostępny osobno i czy muszę posiadać głwną grę?
Dodatek The Curse of the Pharaohs jest częścią Przepustki Sezonowej, ale można go kupić osobno za €19.99/$19.99. Aby uzyskać dostęp do dodatku, musisz posiadać Assassin’s Creed Origins.

Czy będą nowe osiągnięcia do odblokowania?
Tak, The Curse of the Pharaohs zawiera sześć nowych osiągnięć dla wszystkich, ktrzy lubią je zdobywać.

Jaka jest data premiery The Curse of the Pharaohs?
Dodatek będzie dostępny 13 marca na platformach Xbox One, PlayStation4 oraz PC.