Kilka ważnych dla mnie pytań

Mową wstępu:
    Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad kupnem R6S. "Nie kupuje się kota w worku" więc gdy nadarzyła się okazja na darmowy "weekend z grą", od razu sprawdziłem osiągi gry na moim sprzęcie. Zadowolony, zakupiłem wersję Starter z nadzieją, że wystarczy. Otż nie. Tu właśnie pojawia się pierwsze pytanie. Czy można zupgrade'ować w jakiś sposb wersję starter do standard (oczywiście nie za darmo)?, czy jednak pozostaje mi tylko zakup przepustek?

Drugie pytanie, a raczej report o błędzie, w ktrym nie otrzymałem 600 kredytw R6. Nie otrzymałem ich w czasie darmowego okresu (mimo powiadomienia), ani po zakupie wersji Starter. Mam nadzieje, że uda się to wyjaśnić i naprawić

Trzecie pytanie:
    Wydaje mi się, że nie tylko mnie boli ta sytuacja, ktra nastąpiła po ostatniej aktualizacji... Nie rozumiem sensu tego, że nowi gracze są faworyzowani w porwnaniu do tych lekko starszych. Kupując grę miałem pewność, że dostanę coś co chciałem (tak, wiem pisałem że ta wersja mi już nie wystarcza). Nie przypuszczałem, że wstrzymując się z kupnem 12 dni miałbym teraz odblokowane 2 razy więcej odblokowanych operatorw niż w 12 dni ciężkiego zbierania punktw. Już zrozumiałbym większą ilość operatorw na starcie, ale zmniejszenie ceny operatorw 1 i 2 roku to już przesada. Moim zdaniem wersje starterowej edycji powinny być ujednolicone. A przynajmniej starsi gracze powinni otrzymać choć jakąś rekompensatę za swj trud. Zdaję sobie sprawę, że z tymi wersjami nic nie zrobicie, ale chciałem wyrazić swoją opinię na ten temat. Mam nadzieję, że pojawią się tu osoby, ktre są podobnego zdania.

Pozdrawiam

Osoby ktre są podobnego zdania wypowiadały się chociażby tutaj i tutaj też znajdziesz odpowiedź administratora: https://forums-pl.ubi.com/showthread...580&highlight=

Nie ma co kryć że UbiSoft robi co może żeby zniechęcić do siebie masę ludzi i dobrze mu idzie no ale co zrobisz, nic nie zrobisz.
     2 people found this helpful

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,
    Niestety nie da się upgradować wersji starter Wiele osb o to pyta, ale niestety nie można tego zrobić.

Jeśli brakuje Ci kredytw musisz skontakować się z tej sprawie z obsługą techniczną, ktra jest w stanie sprawdzić twoje kredyty i je dodać jeśli będzie taka potrzeba. Skontaktuj się z nimi na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Chciałabym rwnież podziękować za wyrażenie swojej opnii na temat obecnej sytuacji z wersjami gry. Takie głosy społeczności przekazujemy dalej i to właśnie wasz głos jest najważniejszy w niektrych sytuacjach

Originally Posted by darkoAKAbutcher Go to original post
    Mową wstępu:

Trzecie pytanie:
    Wydaje mi się, że nie tylko mnie boli ta sytuacja, ktra nastąpiła po ostatniej aktualizacji... Nie rozumiem sensu tego, że nowi gracze są faworyzowani w porwnaniu do tych lekko starszych. Kupując grę miałem pewność, że dostanę coś co chciałem (tak, wiem pisałem że ta wersja mi już nie wystarcza). Nie przypuszczałem, że wstrzymując się z kupnem 12 dni miałbym teraz odblokowane 2 razy więcej odblokowanych operatorw niż w 12 dni ciężkiego zbierania punktw. Już zrozumiałbym większą ilość operatorw na starcie, ale zmniejszenie ceny operatorw 1 i 2 roku to już przesada. Moim zdaniem wersje starterowej edycji powinny być ujednolicone. A przynajmniej starsi gracze powinni otrzymać choć jakąś rekompensatę za swj trud. Zdaję sobie sprawę, że z tymi wersjami nic nie zrobicie, ale chciałem wyrazić swoją opinię na ten temat. Mam nadzieję, że pojawią się tu osoby, ktre są podobnego zdania.

Pozdrawiam
    Podzielam tę opinię, jestem w podobnej sytuacji....kilka dni i byłbym w gronie tych szczęśliwcw z 6 operatorami na start.