Drugi z kolei Ban

Witam. Grałem pare dni temu i dostałem bana na 15 dni. Niestety support odpisał że nie może udostępnić żadnych informacji. Jestem w 100% że nie oszukiwałem bo jednak to moja ulubiona gra dlatego też w sumie jestem podenerowany a to z tego powodu że jak już w poniedziałek miałem móc grać to dostałem za gre na terrohuncie znowu bana na 7 dni i zupełnie tego nie rozumiem przeinstalowywałem gre nawet do innego folderu. Pozatym gram równierz w inne gry jak PUBG, H1Z1 i Fortnite w których jest ten sam system a jednak bana nie dostaje. Ma ktoś jakieś logiczne rozwiązanie? Czy mam odinstalować gre i nigdy do niej nie wracać?

Pozdrawiam

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,
    Jeśli support nie podał Ci przyczyny tego bana niestety za wiele nie można tutaj poradzić Czy wytłumaczyłeś im całą sytuację? Możliwe, że używałeś nieodpowiednich słów?
    Niedawno został wprowadzony nowy system zapobiegający używaniu pewnych słów/przekleństw itd.
    Czy dostałeś przyczynę wyświetloną w grze? W momencie bana powinieneś mieć taką informację wyświetloną. Jeśli nie, również im powiedz, że nie dostałeś tej wiadomości.
     1 people found this helpful

Dziękuje za odpowiedź lecz z tym jest problem zagrałem jeden mecz TH, a w drugim dostałem już kolejnego bana a to że używałem nie odpowiednich słów nie wchodzi w gre ponieważ nic nie zdążyłem nawet napisać przez te dwa mecze ani powiedzieć, i właśnie nie dostałem przyczyny uwzględnie to w rozmowie dzięki. Pozdrawiam