Potwierdzam!!!
    Sposb działa
    Dzięki Kolego!!!

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Dziękuję za zaproponowane rozwiązanie, kristof080!

Zuzu

Witam! U mnie jest to samo, pasek głośności wraca do 0 po każdym wyjściu z opcji. W grze na tabeli nie widać ikony słuchawek mimo że wszystko jest sprawne. W innych grach mikrofon śmiga, słuchawki też mimo, że słuchawki posiadają swj mikrofon, a używam oddzielnego na statywie. Wcześniej już raz miałem ten problem i rozwiązał się sam po dość szybkiej aktualizacji ktra została wypuszczona. Teraz od operacji Red Crow problem powstał na nowo, sam z siebie. Chyba zrobiłem wszystko oprcz formatowania całego systemu, ktrego za pewne nie zrobię, bez przesady...
    O dziwo, na Uplay gdy rzekomy Voice Chat jest włączony to działa, ale tylko w kliencie, w grze nadal nic.
    Od 5.12 czekam na odpowiedź supportu i chyba się nie doczekam (problem z FPS został rozwiązany z pomocą supportu dość szybko, dzięki ).
    Fakt tego błędu jest irytujący w grach rankingowych ktre czasem gram sam, lub z mniejszą drużyną, tym bardziej że nic nie było ruszane, a sam problem powstał samoistnie.
    Jakaś konkretna rada może pomc? Zmiana nazwy, reinstall, przepinanie, sterownikw mikrofon nie posiada, gdzie nie sprawdzę to hula, błąd tylko w R6.

Z gry dzięki za pomoc.

Prawdopodobna przyczyna braku mikrofonu.

Witam, chciałbym powiadomić, iż ze znajomym mieliśmy ostatnio problem z mikrofonem w grze, ktry nie działał. Przy reinstalacji gry znaleźliśmy prawdopodobnie przyczynę a jest nią... "pobranie gry z uplayu". Sprawdzałem to kilka razy. Pobierałem z uplaya gre, potem odinstalowywalem i instalowalem z plyty. Sprawdzalem wszystko w grze i za kazdym razem kiedy pobralem z uplaya to nie miałem mikrofonu. Mj znajomy też sprawdzał i ma to samo.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Dziękuję za zaproponowane obejście @Vaginov.EZ!