Voice Chat Record Level - resetuje się do 0. Cicho mnie słychać.

Hej.

Tak jak w temacie. Opcja Voice Chat Record Level resetuje się do 0 za każdym razem kiedy ustawie jakąkolwiek liczbę. Akceptuje, wychodzę, wchodzę ponownie i stoi na zerze... przez tą opcje, członkowie z drużyny prawie w ogle mnie nie słyszą.

Już prbowałem wszystkiego, zainstalowałem grę od nowa, wyłączyłem opcje exclusive mikrofonu i dźwięku. Nawet w ustawieniach Uplay dałem mikrofon na 200%, gdzie przedtem było 100%. Nic nie pomogło, nadal mnie w grze cicho słychać, a koledzy z drużyny tylko pytają co ja tam paple pod nosem. Zaczyna mnie to powoli denerwować, że w grze w ktrej komunikacja to postawa, ja nie mogę się komunikować z powodu takiego żałosnego błędu gry.

Tak wygląda menu opcji przed i po zaakceptowaniu 100% na opcji Voice Chat Record Level. Nic się nie zmienia.
    http://screenshooter.net/102801332/lryhmmn

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć EFG-Wenex ,
    Jeżeli ten suwak schodzi do zera, to możliwe jest, że masz jakieś zakłcenia, ktre wyciszają ten suwak automatycznie. Sprbuj sprawdzić ustawienia mikrofonu, ustawić w mikserze audio systemu odpowiedni poziom jaki chcesz mieć, uruchomom grę jako admin, ustaw jeszcze raz dźwięk i powinno działać.
    Daj znać, jak to będzie wyglądać u Ciebie

Zuzu

Originally Posted by UBI-Zuzu Go to original post
    Cześć EFG-Wenex ,
    Jeżeli ten suwak schodzi do zera, to możliwe jest, że masz jakieś zakłcenia, ktre wyciszają ten suwak automatycznie. Sprbuj sprawdzić ustawienia mikrofonu, ustawić w mikserze audio systemu odpowiedni poziom jaki chcesz mieć, uruchomom grę jako admin, ustaw jeszcze raz dźwięk i powinno działać.
    Daj znać, jak to będzie wyglądać u Ciebie

Zuzu
    Nie pomaga. Uruchomiłem jako administrator, grzebałem w opcjach... wszystkiego już sprbowałem. Wszystko jest na 100% na mikrofonie przed i po włączeniu gry.

EDIT: Czyli to na tyle? Mj problem nadal nie jest rozwiązany.

A support Ubisoftu nie odpisuje na moje tickety. Nie żebym był zdziwiony, spodziewałem się takiej pomocy lub jej brak żeby być dosłowny.

Mi rwnież nikt nie odpisuje ani tutaj, ani z supportu, więc przynajmniej ja sam sprbuję pomc. Przed chwilą miałem dokładnie taki sam problem - co bym nie zrobił, wskaźnik spadał do 0 za każdym razem. Ale udało mi się znaleźć rozwiązanie, kiedy dołączyłem do gry. Konkretniej - nie miałem pokazanej ikonki słuchawek obok mojego nicku w czasie matchmakingu. Czyli wyglądało jakbym w ogle nie miał podłączonego mikrofonu pomimo tego, że jego kontrolka wyraźnie mnie informowała, że wszystko jest w porządku. Pomimo tego odłączyłem mikrofon od komputera i podłączyłem jeszcze raz - ikonka pojawiła się, a "poziom nagrywania czatu głosowego" automatycznie skoczył do 100 i dalej wszystko było w porządku.

Mam nadzieję, że u Ciebie jest to dokładnie ten sam problem i moje rozwiązanie pomoże.
    Pozdrawiam i mam nadzieję, że już więcej nie będę musiał odpowiadać w tematach ZAMIAST Ubisoftu

@EFG-Wenex,

przepraszam za zwłokę z odpowiedzią. Jeśli problem nadal ma miejsce i zgłosiłeś sprawę naszemu wsparciu technicznemu, podaj mi proszę numer zgłoszenia, zobaczę, co da się zrobić

@Devannn, dziękuję Ci za zaproponowanie rozwiązania! Dobrze wiedzieć, że taka operacja może pomc na podobny problem.

Zuzu

U mnie rowniez problem wystepuje i oczywiscie nic nie daje wypiecie i wpiecie mikrofonu. Jak zdazylem sie dowiedziec problem powoduje opis zawierajacy polskie znaki pod uzywanym mikrofonem. Jak go zmienic?

prbowałem z tymi znakami i nic nie pomogło.

Z mikrofonem problemu nie ma bo na TS i w innych grach działa bez problemu. W ustawieniach aplikacji uplay też wykrywa. To z grą jest coś nie tak i nic dziwnego bo w the division też mikrofon szwankuje większości ludzi.
    Kiedy będzie na to fix?

Obejście ze zmianą języka mikrofonu faktycznie działa dla części graczy,

Można je wykonać następująco:
    -Udaj się do panelu kontrolnego systemu Windows
    -Nastepnie wybierz "drukarki i urządzenia"
    - Kliknij prawym przyciskiem myszy na mikrofon i wybierz "właściwości".
    - Zmień polską nazwę mikrofonu na dowolną angielską (na przykład "Microphone", "Mic")
    - Następnie udaj się do ustawień Uplay i upewnij się, że wybrałeś właściwe urządzenie (to, ktrego nazwę właśnie zmieniłeś)
    - Wejdź do ustawień gry i dostosuj opcje do Twoich potrzeb,

Jeśli powyższe obejście nie pomogło, można sprbować jeszcze następujących czynności:
    - Upewnij się, że w Uplay został wybrany właściwy mikrofon.
    - w Ustawieniach gry ustaw głośność mikrofonu na 100. upewnij się, że zmiany zostają zaimplementowane.
    - Nie wchodź do ustawień ponownie - rozpocznij grę i sprawdź w lobby, czy inni gracze Cię słyszą.
    - Jeśli gracze Cię nie słyszą, wrć do ustawień i upewnij się, że poziom głośności mikrofonu ustawiony jest na 100.

Mam nadzieję, że to pomoże!

Zuzu

mi dopiero pomogl reinstal systemu dziekuje UBISOFT za tak piekne rozwiazanie

Dla wswzystkich ktorzy maja problem z mikrofonem. Ja sie meczylem z miesiac. Na nastepny raz musicie odinstalowac wszystkie skladniki mikrofonu, czyli: kontrolery dzwieku, wideo i gier, urzadzenia do obrazowania, wyjscia i wejscia audio. Po tym instalujecie na nowo. Mam nadzieje ze to komus pomoze.
     1 people found this helpful