Zabugowane Echa

wszytkie inne znajdzki zebrane na mapie swiata. tych sie nie da podniesc.

jakies rady ? czy trzeba cierpiliwie czekac na patcha ktory to naprawi ?

PS: powiekszenie obrazka dostaniecie jak klikniecie prawym na obrazek i "otworz w nowym oknie"

PS1: w podsumowaniu znajdziek mam 60/63 echa i brakuje mi tylko tych 3 z misji Michael Dufrane... jeszcze dziwniej...

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Fjuczers, witaj na forum!

Czy mogłabym prosić Cię o oznaczenie na tym screenie, ktre ECHA to te, ktrych nie możesz podnieść?

Zuzu

te 3 w jednej dzielnicy na zachd od strefy mroku są z jednego questa pobocznego - michae dufrane. i to właśnie one są niezaliczone w spisie znajdziek. cała reszta zebrana.

echo na południu i echo na wschodzie mam zaliczone jako podniesione, ale nie zniknęły z mapy.

Hmm, tylko jedno z ECH o ktrych wspominasz jest znane jako zabugowane - czy mgłbyś proszę sprawdzić po zakończeniu przerwy technicznej, czy nadal nie możesz ich wszystkich podnieść?

Zuzu

nie wiem kiedy jest przerwa technicza, ale chwile temu udało mi się podnieść 1 z tych 3 nagrań echo - pozostałe 2 nie da się. no i ciągle mam 2 ikonki na mapie (na południe i na wschd od dark zony) po już podniesionych echach.

screenshot:

Rozwiązanie - Znaleźć znajomego ktory tej misji jeszcze nie wykonał i prbować przejść razem z nim

Originally Posted by strusiu44 Go to original post
    Rozwiązanie - Znaleźć znajomego ktory tej misji jeszcze nie wykonał i prbować przejść razem z nim
    brak takich. każdy skończył daaaaaawno temu. a nie będę po forach/czatach w grze szukał "chętnych".

Hej Fjuczers,

cieszę się, że udało Ci się to jedno ECHO. Postaram dowiedzieć się więcej na temat tego pozostałego ECHA.

Zuzu

tylko to rozwiazanie też do końca nie jest dobre ponieważ posluchalem rady żeby wejść do innej sesji i oczywiście zebrały się tylko że achievment za zebrane 63 echa mi nie wskoczył, z początku myślałem że to wina Microsoftu ale czekam już ponad 2 tygodnie i dalej nic. Niby to drobnostka ale bez tego gry na 100% nie zrobię.

Cześć PsychpBrew88, witaj na forum!

To problem jedynie tymczasowy - zabugowane ECHA powinny zostać naprawione w jednej z nadchodzących aktualizacji. Przepraszamy za związane z tym niedogodności.

Zuzu