PROBLEM Z LV BRONI (Wrzuciło mnie do złego DZ)

Kto wyjaśni dlaczego jestem w dz +201 skoro mam 198. Nie mam w eq nigdzie niczego co byłoby mi wstanie podnieść ten poziom. Skrzynki pusto.
    Byłem normalnie w 160 - 200 czy jakoś tak, wyrzuciło mnie z gry, dołączyłem znowu i jest +201 (Biegam sam, nikt nie zawyża poziomu)
    No nawet nie jestem w stanie jakoś biegać po tych 1 dztach w tych itemach o mam, nie wspominając o wyższych. Jakiś pomysł dlaczego wrzuciło mnie do +201?
    edit: Nawet nie mam 2 broni, żeby ustawić załóżmy na główną i zapasową na 204. Więc nie wiem jakim cudem jest to +201.

- NA 100% NIE MAM ITEMÓW KTÓRE RAZEM DAŁBY MI POWYŻEJ 182 lv broni.
    - NA 100% MAM PUSTE SKRZYNKI/ PODJĘCIA
    - NIE MAM 2 POSTACI.
    - RESY KOMPA, GRY, NETA nic nie pomogły.

Mam lv broni 198. Jestem w DZ +201.

Jakaś solucja?

Ja biegam z 186 i też jestem w DZ na 201+.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć SzeregowiecPL, witaj Hipollit,

Ranga DZ zależy od:
    -wyekwipowanego sprzętu (napierśnika, maski, nakolanników, rękawic i kabury)
    - sprzętu w Twoim inwentarzu (napierśników, masek, nakolanników, rękawic i kabur)
    -sprzętu w schowku (napierśnika, maski, nakolanników, rękawic i kabury)
    -broni o najwyższej punktacji, która znajduje się w Twoim posiadaniu, niezależenie, czy jest ona wyekwipowana, znajduje się w Twoim inwentarzu bądź w schowku.

Stąd mogą brać się różnice w wyświetlanej punktacji sprzętu a rangą DZ.

Zuzu

Originally Posted by UBI-Zuzu Go to original post
    Cześć SzeregowiecPL, witaj Hipollit,

Ranga DZ zależy od:
    -wyekwipowanego sprzętu (napierśnika, maski, nakolanników, rękawic i kabury)
    - sprzętu w Twoim inwentarzu (napierśników, masek, nakolanników, rękawic i kabur)
    -sprzętu w schowku (napierśnika, maski, nakolanników, rękawic i kabury)
    -broni o najwyższej punktacji, która znajduje się w Twoim posiadaniu, niezależenie, czy jest ona wyekwipowana, znajduje się w Twoim inwentarzu bądź w schowku.

Stąd mogą brać się różnice w wyświetlanej punktacji sprzętu a rangą DZ.

Zuzu
    Proszę obejrzeć dokładnie
    https://www.youtube.com/watch?v=MM3i1mnnSSw

Tutaj pokazują jak się wyekwipować na niższy bracket używając broni z wysokim poziomem. Powoduje to odwrotną sytuację. W niższych bracketach latają super-cyborgi nie do zabicia.

Tags for this Thread