Zawieszanie się na zamykaniu skrytki [PC]

Tytuł : [PC]
    Treść
    1. Jakiego rodzaju błędu doświadczasz? ( W paru zdaniach opisz, co się dzieje)
    Gra "zawiesza się" a właściwie to znika HUD przy zamykaniu skrytki w bazie lub w kryjwkach.
    Pojawia się kursor w postaci strzałki ale nie ma menu. Postać stoi i nie można nią sterować, poruszać ani wyjść.
    screen po zniknięciu huda:
    http://zapodaj.net/bffd26a1e16fd.jpg.html

2. Co robiłeś gdy błąd się pojawił? (oglądałeś przerywnik filmowy, grałeś w Dark Zone?)
    Prbowałem czekać, wychodzić do pulpitu, naciskać rżne kombinacje klawiszy.

3. Czy byłeś w stanie odtworzyć błąd? (jeśli potrafisz sprawić, by błąd wystąpił ponownie, powiedz nam, jak to zrobić!)
    Tak, przy wejściu w menu skrytki "podjęcie" i naciśnięciu nieaktywnego klawisza F, potem przy wyjściu znika Hud.

4. Czy zrobiłeś coś by naprawić błąd? (zrestartowałeś konsolę? Otworzyłeś porty?)
    Prbowałem wyłączać inne programy, ktre chodzą w tle, bez rezultatu, przetestowałem kombinacje klawiszy. Działają m.in.alt+enter, ctrl+alt+del, alt+F4
    Dzięki tej ostatniej można wyjść do pulpitu i od nowa wgrać grę. Stan gry gdy wrzucimy do skrytki pozostaje/zapisuje się. Sterowniki mam najnowsze.
    specyfikacja kompa:
    CPU I5 3570K @4,2
    GPU GTX 970
    8GB RAM DDR3 2133MHz
    ...Mysz G502, klawiatura Microsoft X6, Siberia V2 jack, X-fi Gamer,

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Quiz125,

dziękuję serdecznie za raport! Zostanie on zgłoszony zespołowi.

Zuzu

Odświeżam temat. Problem znowu powrcił po patchu 1.3
    Przy szybkim przełączaniu w skrytce na koniec przy wyjściu z niej zawiesza się.

Cześć ByDLak125,

czy problem nadal występuje z tą samą częstotliwością, pojawia się częściej, rzadziej?

Zuzu

Na pewno rzadziej ale zdarza się też w skrzynce na DZ.

Dziękuję za tą dodatkową informację.

Poinformuję, jeśli pojawią się jakieś wieści w tej sprawie

Zuzu

Czy coś się zmieniło od 19 lipca w tej kwestii? 7/10 razy skrzynka się blokuje.

Podobnie bug z drabinką. Wczoraj kilkukrotnie postać zawiesiła się na drabinkach (podziemia). Jest jeszcze gorzej. Jakaś poprawka musiała pogorszyć sprawę.

EDIT: Nadal nic się nie dzieje z bugiem zawieszania skrytki. Znowu się wiesza jakby częściej,

Skontaktowałam się z zespołem ponownie w sprawie tego błędu. Dam Ci znać, jak pojawią się na ten temat informacje.

Dziękuję za Twoją cierpliwość w tej sprawie.

Zuzu