Błąd UI - ujemne liczby setw

http://s10.ifotos.pl/img/Tom-Clanc_saarhsx.jpg

http://s10.ifotos.pl/img/Tom-Clanc_saarhsr.jpg

1. Jakiego rodzaju błędu doświadczasz? (W paru zdaniach opisz, co się dzieje)
    2. Co robiłeś gdy błąd się pojawił? (oglądałeś przerywnik filmowy, grałeś w Dark Zone?)
    3. Czy byłeś w stanie odtworzyć błąd? (jeśli potrafisz sprawić, by błąd wystąpił ponownie, powiedz nam, jak to zrobić!)
    4. Czy zrobiłeś coś by naprawić błąd? (zrestartowałeś konsolę? Otworzyłeś porty?)

• Tytuł:[PC]
    • Treść:
    1. UI pokazuje po pewnym czasie ujemne liczby pancerza setw.
    2. Zmiany nie pomagają, wyjście i wejście do gry powoduje, że dane na pewien czas są poprawnie wyświetlane.
    3. Po kilkukrotnej zmianie setw, za każdym razem. Błąd od pacha 1.2.
    4. Restart gry i kompa.

A tak powinno być:

http://s2.ifotos.pl/img/Tom-Clanc_saarhwa.jpg

Nie oczekuję rekompensaty :P

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć ByDLak125,

dziękuję za post o tym problemie. Czy masz może zapisane gdzieś screeny opisujące problem? Te dodane tutaj już się nie wyświetlają, a chciałabym dołączyć je do dokumentu o problemie.

Zuzu

Wstawiłem wyżej linki.Dodam, że Patch 1.2 nie pomgł.

Dziękuję serdecznie za screeny i informację!

Zuzu

Nadal po patchu 1,3 czasami występuje błąd jak wyżej.

Chciałabym się dopytać o następującą rzecz- taka sytuacja ma miejsce przy konkretnych sprzętach, czy losowo?

Zuzu

Wydaje się, że losowo, czyli bywa, że działa poprawnie. Mam wrażenie, że teraz zaczyna źle pokazywać gdy zmieniam set rękawiczki ale sprawdzę to.

Byłabym bardzo wdzięczna za taką informację, dzięki

Zuzu

Wychodzi na to, że wywołanie błędu to czysto przypadkowy efekt, ktry występuje przy zmianie setw. Jak go wywołać specjalnie nie wiem jeszcze.

EDIT 1: Wczoraj błąd się uwidocznił gdy zmieniałem mody do maski.

EDIT 2: Obecnie błąd występuje częściej niż zwykle nawet przez wejście do menu stw od razu wyskakują ujemne liczby setw. Nie musiałem nic zmieniać.

EDIT 3: Czy coś zrobiono w tym względzie? Błąd nadal występuje. Nie pomaga reinstall gry.

Niestety nie mam żadnych nowych informacji na temat tego błędu. Błąd został przeze mnie zespołowi po tym, jak zostały dostarczone przez Ciebie wszystkie informacje i jest on w dalszym ciągu badany.

Przepraszam za związane z tym niedogodności.

Zuzu

EDIT: Zespł cały czas bada ten błąd, zapewnia jednak, że jest to bug czysto tekstowy - statystyki sprzętw nie są rzeczywiście ujemne.