Gra się nie uruchamia

Witam. Od ostatniej aktualizacji mam problem z włączeniem gry. Pokazuje się okno ładowania i synchronizacji po czym znika i otwiera się okno Uplay'a.
    Problem dotyczy nie tylko mnie. Robiliśmy weryfikację plików, niektórzy reinstal z tym samym skutkiem. Pomoc techniczna ma standardowo odpowiadanie głęboko w...
    Ktoś wie co tym razem zepsuli ? Ktoś ma jeszcze taki problem i ewentualnie sposób naprawienia tego ?

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hey AMSTA_,

Czy nadal masz ten problem?

nie tylko on ma taki problem, ja również po ostatniej aktualizacji.

Dołączam się do problemu mam to samo. !
    Napisałem do obsługi technicznej jak na razie cisza.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Na jakiej platformie posiadacie grę? Obecnie jest znany problem z platformą Steam.

Wykonajcie następujące kroki, powinny one pomóc:
    1) Wyjdź z Uplay
    2) Usuń folder C:\Program Files(x86)\Ubisoft\Ubbisoft Game Launcher\cache
    3) Uruchom Uplay
    4) Uruchom grę

Jeśli problem nadal występuje proszę kontaktować się w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
     2 people found this helpful

Ja na platformie Uplay.
    To rozwiązanie pomogło. Wielkie dzięki.!

Witam.Też mam ten sam problem usunąłem folder cache i nadal nie działa napisałem do pomocy mam nadzieje że pomogą.

Cześć daje wam parę rozwiązani ( otrzymałem je od działu technicznego ubisoft)

1. Proszę odnaleźć plik .exe dla UplayPC (znajduje się on domyślnie w folderze C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher, plik Uplay.exe) a następnie proszę kliknąć na pliku .exe prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję Właściwości. Następnie proszę o przejście do zakładki Tryb Zgodności i zaznaczenie opcji 'Uruchom jako administrator'. Proszę kliknąć na Zastosuj i OK.

2. Proszę wyłączyć wszystkie aplikacje z autostartu.

3. Proszę również uruchomić grę przy wyłączonej funkcji nakładki aplikacji Uplay (Overlay). Proszę kliknąć na ikonę z trzema poprzecznymi paskami w lewej górnej części ekranu aplikacji Uplay, i przejść do Ustawień. Należy odznaczyć "Włącz nakładkę wewnątrz gry dla zgodnych gier" i zaakceptować klikając na "Zapisz". Następnie proszę zrestartować klienta Uplay i spróbować uruchomić grę.

4. Proszę o wyłączenie wszystkich nieużywanych w grze urządzeń USB. Pozwoli to wykluczyć ewentualny konflikt.

5. Proszę upewnić się, że podczas uruchomienia żadne dodatkowe oprogramowanie nie próbuje uzyskać dostępu do plików gry. Dotyczy to również programów antywirusowych i dobrze jest dodać poniższą lokalizację do wyjątków programu antywirusowego.

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher

Następnie proszę zweryfikować pliki gry oraz usunąć folder z plikiem konfiguracyjnym gry. W ten sposób zostaną przywrócone jej ustawienia domyślne. Plik można znaleźć w poniższej lokalizacji:

C:\Users\%username%\Documents\My Games\Ghost Recon Wildlands\GRW.ini

Następnie proszę przetestować ponownie grę. Jeśli problem będzie się nadal powtarzał, obawiam się że jedyną możliwością będzie zainstalowanie gry na komputerze spełniającym jej wymagania.

Potrzebuję znawcy do pomocy w uruchomieniu gry

Potrzebuje kogoś kto mi doradzi jak naprawić problem pojawiający się po aktualizacji samej gry kilka dni temu.

Jakiś czas nie grałem, a ostatnio nadarzyła się okazja do pogrania w COOP dlatego wróciłem do tego tytułu. Jeśli jakimś cudem uda mi się uruchomić grę to sporadycznie zdarzają się freezy i albo gra po dziesięciu sekundach zaskoczy albo tylko reset PC pomaga. Jak zresetuje kompa to mam kłopot z uruchomieniem widoczny na filmie. Weryfikacja plików gry nie daje pozytywnego rezultatu. Jedyna zmiana to, że podczas uruchomienia launcher instaluje directx na nowo. Nie mogę napisać do supportu ponieważ na chwilę obecną zablokowali takową możliwość kontaktu

Konfiguracja PC:
    Procesor AMD Phenom II x6 1100t ~4,06 GHz chłodzony All In One BeQuiet Silent Loop 280mm

Płyta główna Asus ROG Crosshair IV Formula AM3

Pamięć RAM 2x 8 GB Corsair Dominator Platinum DDR3 1866 MHz (XMP Profile)

Karta graficzna ASUS STRIX 1080 TI (non OC version)

Dysk SSD Samsung 860 EVO 1TB

Corsair HX750i 80+ Platinium 750W

Zainstalowany system to Windows 10 Home 64bit wraz z NVidia GeForce Game Ready Driver wersja 445.75 oraz połączenie szerokopasmowe o przepustowości łącza do 2Mbps https://www.speedtest.net/result/9185186435.png
    (wiem że badziewie na 2020 rok ale w moim powiecie dosłownie nie ma innego dostawcy poza miastem)

Sam system nie sprawia mi problemów co dowodem są załączone screeny ze stres-stestów