Brak progresu w kampanii dla pojedynczego gracza.

Ukończyłem rozdział rycerzy, pojawiło mi się osiągnięcie "Zwolnienie ze służby", potem był widok na mapę kampanii, słowa Apollyon o wikingu który chce zjednoczyć klany i pokazanie mi misji 1.4 w Valkenheim, oznaczonej jako nowej. Nie mam dostępu do rozdziału wikingów ani misji 1.5 i 1.6. Czy ktoś wie czemu tak się stało? Dodam, że gdy ukończyłem misję 1.4 i wyłączyłem grę, musiałem znów przechodzić tą misję, bo nie miałem dostępu do misji 1.5. Wszystkie misje robiłem na normalnym poziomie trudności.

Mam podobny problem z trybem fabularnym, tylko że na nieco późniejszym etapie. Wygląda na to, że zapisany postęp utknął w rozdziale 2 (bodajże na 2.3, w misji gdzie gruby wiking z czapką z miśka ogarnia cały port). Pomimo, iż przeszedłem tą misję kilkukrotnie i kontynuowałem dalsze etapy fabuły (aż do zdobycia miasteczka samurajów, gdzie na końcu trzeba pokonać na moście klonującego się mistrza), to gra wraca spowrotem do wspomnianej misji z odbiciem portu... Mozna w jakiś sposób to naprawić? Ewentualnie zresetować zapisane postępy w grze i zacząć kampanię Wikingów od początku?