Dodatek Narco Road

Serio UBI? Dodatek do gry ktry jest oddzielną grą? Nasze dotychczasowe postępy w grze, sprzęt ktry odblokowywaliśmy nic, kompletnie nic nie zostaje przeniesione...
    Gracze spędzają mnstwo czasu aby odblokować bronie, skile czy pokończyć misje - bo daliście nam do tego wielki świat z możliwości stworzenia własnej postaci. Postaci przy ktrej każdy z nas spędził masę godzin rozwijając ją... a tu nagle dodatek i BUM! zagrajcie na nowo Dodatek powinien być rozszerzeniem dotychczasowej gry a nie nowym trybem. Postęp w takiej grze powinien być ciągły a niestety nie jest. Już drugi raz dostałem nauczkę od UBI żeby nie kupować SeasonPassa przed wyjściem dodatkw, trzeci raz tego błędu już nie zrobię
     2 people found this helpful

Dokładnie, dlaczego musimy tworzyć nową postać w tym dodatku zamiast korzystać z tej co mieliśmy?
    A tak z innej beczki... Sterowanie helikopterem i samolotem jest beznadziejne w tym dodatku. Latając helikopterem miałem wrażenie jak by były włączone jakieś asysty latania (lekkie wznoszenia, opadania i skręty), a samolotem to już kompletnie nie da się latać, można nim startować i lądować w pionie, leci zamiast prosto to po skosie (szczeglnie to widać gdy się puści klawisz od przepustnicy - shift - i się szybuje albo podczas lądowania), lekki skręt to prawie jak gwałtowny, podczas startu można od razu zrobić nawrt o 180 stopni. Najlepiej byłoby gdyby sterowanie tymi pojazdami latającymi było takie same jak z podstawki, bo jest naprawdę dobre, a w dodatku Narco Road jest niedopracowane.
    Brakuje ikonek odpowiadającym pojazdom w "zrzut pojazdu" w podstawowej wersji (motocykl, minibus) i w DLC, na radarze brakuje ikonek np: traktor, koparka... są ale jako ciężarwki.
     1 people found this helpful

Witam
    Chciałbym zakupić dodatek Narco Road po promocyjnej cenie 26,95 zł niestety z poziomy gry jest to niemożliwe gdyż cena cały czas jest 59,99.
    Dlaczego z poziomu gry ? Tylko z tego poziumu można zrobić przelew za pośrednictwem strony Przelewy24 inna opcja nie wchodzi w grę nie mam zamiaru podawać nr. mojej karty bankowej.
    Czy jest jakiś sposb rozwiązania mojego problemu?
    Z gry dziękuję za odpowiedz.
     1 people found this helpful

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
    Oni pomogą rozwiązać problem związany ze sklepem