Szukanie rozgrywki, dołącznie, dobr graczy

1. Coś dziwnego się dzieje z wyszukiwaniem rozgrywki. Pokazują się takie komunikaty:

2. W ciągu 2 godzin TYLKO 2 gry rozpocząłem od pierwszej rundy. Wszystkie inne to dołączenia do trwających gier. Nie chcę tak grać!
    3. Dobr graczy w teamie to znowu jakiś żart. Albo grają platyny vs silvery, albo diamenty i platyny vs goldy, unranked.
    4. Pojawiło się bardzo dużo graczy z głupimi nazwami, niskimi levelami, a celnością i znajomością map na poziomie diament. Przypadek?

Faktycznie dodawanie graczy w połowie lub pod koniec rundy irytuje. Jednak ludzie często wychodzą i wyobraź sobie że w pierwszej rundzie trzech wyjdzie i kolejne rundy grasz tylko 2 vs 5. Lipa.
    Dobr rang i leveli to też kpina ale był jużo tym oddzielny temat.

co do punktu 4 - Przecież pisze o tym od 4 sezonw ,że gracze zakładający 2 konta na ktrych spadają z rangi żeby grać na słabszych, to najłatwiejszy sposb na wbicie kolegom wysokiej rangi. Na ps4 robisz to za darmo na pc musisz kupić edycję starter, tylko teraz edycja starter zawiera więcej operatorw więc jest łatwiej. Przypadek ??
    Do tego dochodzi jeszcze problem z tym że do momentu wbicia rangi w ktrej powinien być gracz system nie bardzo wie gdzie go zakwalifikować więc na początku sezonu to daje się bardziej odczuć.
    Dopki nie będzie jakiegoś ograniczenia że np platyna i miedź mogą grać w jednym rankedzie tak będzie, jeżeli Ubi nie chce dzielić graczy to przynajmniej niech przebuduje system przyznawania punktw bo obecnie wygląda to tak że platyna grająca z platynami przeciwko platynowym graczom dostaje za wygrany mecz tyle samo punktw co platyna grająca w teamie z miedziami przeciw silwerom.( mam nadzieję że zrozumiale to napisałem ). Według mnie w przypadku w ktrym grają tak skrajne rangi najmocniejszy zawodnik w wygranej drużynie powinien zbierać jakieś 10% punktw ktre zdobył by gdyby w teamie były wyrwnane rangi, i w przypadku przegranej kara punktowa dla wysokich rang powinna być wyższa. W ten sposb teamy szybko wyrwnywały by swj poziom a cerrowanie było by skrajnie nieopłacalne, i gracze z własnej woli nie tworzyli by teamw o dużych rżnicach poziomu. Obecnie to sami gracze tworzą takie dziwne teamy w ktrych chodzi jedynie o oszukanie systemu doboru przeciwnika na słabszego a ofiarami takiej gry są najczęściej słabsze teamy albo samotni gracze. Co więcej takie zachowanie jest całkowicie legalne bo nie łamiesz żadnego regulaminu ani nie używasz żadnych oszustw.
    W grach swobodnych dużo osb wychodzi już po 1 rundzie jak widzą że nie mają szans wygrać i tacy gracze są zastępowani innymi, dopki nie masz 5 tylko grasz sam będziesz dostawał się do takich niedokończonych meczw i nic nie poradzisz, to też nie jest wina systemu doboru graczy tylko samych graczy .

wyobraź sobie że w pierwszej rundzie trzech wyjdzie i kolejne rundy grasz tylko 2 vs 5. Lipa
    Lipton Ciekawe, że jak z mojej drużyny ktoś wyjdzie to bardzo często mecz musimy dokończyć we 4,3...

W grach swobodnych dużo osb wychodzi już po 1 rundzie jak widzą że nie mają szans wygrać i tacy gracze są zastępowani innymi, dopki nie masz 5 tylko grasz sam będziesz dostawał się do takich niedokończonych meczw i nic nie poradzisz, to też nie jest wina systemu doboru graczy tylko samych graczy .
    Tylko... DLACZEGO ludzie wychodzą? Część bo troluje, a część ,gdyż dobr przeciwnikw jest niewłaściwy. Końcwka poprzedniego sezonu i początek obecnego były OK. Nagle po 2,5 tygodnia nowej operacji wszystko zaczyna się zmieniać. Rozumiem potrzebę dołączania do trwających rozgrywek, ale nie tyle razy ile miałem to wczoraj! Jak dołączysz przy stanie 0-2 to ile wynoszą szanse na wygranie meczu? Mając gold (i to najwyższą rangę w twojej drużynie) chciałbyś grać w swobodnym przeciwko samym platynom i diamentom?

Poruszyłeś tu też ciekawy aspekt punktowania meczy rankingowych.
    Po meczu, w ktrym miałem 8 zabjstw, 3 asysty dostałem 77 punktw. Natomiast po meczu gdy miałem 0 zabjstw, 1 asystę dostałem... 83 punkty! Obydwa mecze były wygrane przez mj zespł. Ciekawa sprawa.

Inna ciekawa sprawa to banowanie oszustw. Bardzo często w grze pojawia się gostek z nickiem składającym się z wielu "Il" w rżnych kombinacjach. Nie do odrżnienia czy jest to i czy L. Kilkukrotnie widziałem już komunikat o tym, że gość dostał bana przez system. A ciągle pojawia się znowu. Za każdym razem jest perfekcyjny. Mj wniosek jest taki, że system nie banuje ID sprzętu, a tylko konto. To jest błąd. Dziwne też, że na tylu graczy mam tego niefarta i trafiam na niego ;/

PS.
    Chciałbym zwrcić uwagę na konta zawierające wyraz HATE. Bardzo często używane są w połączeniu z wyrażaniem nienawiści do jakiejś religii lub narodowości.

Zabjstwa nie są brane wcale pod uwagę, był o tym artykuł na stronie R6, wszystko zależy tylko od przeciwnika z jakim grasz oraz poziomu niepewności ktry posiadasz im więcej meczy rozegrasz tym mniejszy ten poziom i w związku z tym w każdym sezonie na początku dużo tracisz i dużo dostajesz a w miarę gry te rużnice są coraz mniejsze dlatego np w 20 meczu w sezonie dostajesz za wygraną np 80 punktw a w np 100 meczu tylko 30 punktw. Ma też znaczenie z kim grasz w drużynie bo najwyższa ranga dostaje więcej punktw bez względu na to czy jest NVP czy skończył na 5 pozycji.
    Według mnie to dobry system bo nie wymusza bezsensownego biegania za killami ani zbierania punktw w meczu żeby być NVP dla szybszego awansowania, ale jest bardzo podatny na mieszane teamy platyn z brązami itp. System dopuszcza takie drużyny i bardzo dziwnie dobiera wtedy przeciwnikw, do tego premiuje tego z najwyższą rangą co pozwala na szybkie awansowanie. Gracze wykorzystują tą mechanikę i tworzą takie teamy dla własnych korzyści.

@Gelurafal dzięi za wytłumaczenie punktacji. To jest pierwszy sezon, w ktrym zagrałem więcej niż 10 meczy na rankedzie i nie wiedziałem o tym jak przyznawana jest punktacja.