Witam bardzo serdecznie ten temat był już poruszany wcześniej przez innego gracza, lecz nie było świeżych odpowiedzi dlatego też zakładam nowy

Problem pojawiający się podczas zestrzelenia drona przez przeciwnika, mianowicie głoś znika, słychać tylko "szumienie" drona i nie ktre aspekty głosowe jak ściany i wybuchy.
Wcześniej już zauważyłem ten problem, ale nie miałem włączonego nagrywania, akurat wtedy problem był taki że, przeciwnik rozwalił mojego drona i problem wyżej wymieniony się uaktywnił natomiast było w tej sytuacji tak upierdliwe że przez cały mecz tak miałem i nawet po jego ukończeniu ( od razu szukałem innej rozgrywki ) pojawił sie natychmiast po wypuszczeniu drona w 1 rundzie. Problem ustał kiedy to ktryś z kolei przeciwnik zepsuł drona, od tak jak by to przeciwnik miał kontrole OFF/ON

Nie dawno miałem ten sam problem i go nagrałem (2:10 min). Tutaj akurat problem szybko ustał, nie ciągnął się przez ileś meczy.

Podejrzewam że testerzy mają problem z zreprodukowaniem tego błędu, dlatego też bardzo proszę ich pozdrowić ( chcę się przyuczyć na zawd testera ) i pokazać o to film ktry nagrałem ( może chociaż coś im to pomoże )

Jeszcze jedno, problem występuje w swobodnej rozgrywce jak i na rankedach

Przepraszam za jakość dźwięku ( shadowplay tak nagrał )

Pozdrawiam i czekam na informację

Wasz Gracz