Brak polskiej wersji językowej

Mieszkam w UK, kupiłem wczoraj Far Cry i dzisiaj go otrzymałem.. Wszystko się zainstalowało, gra uruchamia się w języku angielskim, w opcjach jest tylko Angielski i Rosyjski.. A gdzie Polski? W wersjach na PC jest normalnie Polski, tak samo miałem z For Honor na Xbox One..

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Czy masz na myśli napisy czy dubbing?
    Gra nie posiada polskiego dubbingu, ale jeśli zakupiłeś europejską kopię gry nie powinieneś mieć problemu ze zmianą ustawień napisw (napisy do cutscenek oraz menu etc.).

A gdzie zmienia się ustawiania by menu i wszystkie opisy były po polsku ?

W ustawieniach gry w kategorii "Dźwięk i Obraz" (Audio and Video).

w kategorii dźwięk jest opcja napisy i to włączyłem i w trakcie grania są polskie napisy ale wszystkie opisy i cały interfejs mam po angielsku. co trzeba przełączyć by było po polsku ? grę kupiłem przez Wasz sklep.

Jest tam też opcja zmiany języka, poniżej opcji zmiany napisw

opcję Audio mam osobno i opcję wideo też a w opcji Audio gdzie włączyłem napisy nie ma innej opcji językowej idąc od gry w ustawieniach audio mam
    -master volume
    - Music
    - Subtitles ( napisy włączyłem wybierając Polish nie zmienia to jednak interfejsu)
    - Voice Chat
    - Voice Chat Volume
    - Pick up Threshold
    - Voice Comunication
    w ktrej więc zakładce mam zmienić wersję językową ? Mam wersję gry 1.2.0

Jeśli jest to wersja PC (myślałam, że masz wersję na konsolę) w momencie instalacji gry masz wybr języka.
    W tym momencie jeśli grę zainstalowałeś w języku Angielskim, będziesz musiał ją odinstalować i ponownie zainstalować wybierając odpowiedni język.

Tak mam wersję PC. Z gry dziękuję za fachową pomoc. po zalogowaniu się w właściwości gry mogłem zmienić wersję językową, jeszcze raz dziękuję za pomoc

Witam. Zakupiłem FC5 przez platformę EPIC GAME. Mam problem z brakiem języka polskiego w interfejsie gry. Podasz instalacji nie mam możliwości wyboru języka gry. Mogę zmienić tylko ścieżkę instalacji na komputerze. W samej grze dialogi mogę ustawić polskie ale cały nterfejs jet po angielsku. Odinstalowywałem już dwa razy z myślą, że coś przeoczyłem ale nie. "Zaciągam grę" z platformy EPIC GAME, ściąga się ok 56 Gb, następnie załącza się instalacja z wyborem ścieżki i to wszystko.
     3 people found this helpful