Witam. Zakupiłem FC5 przez platformę EPIC GAME. Mam problem z brakiem języka polskiego w interfejsie gry. Podasz instalacji nie mam możliwości wyboru języka gry. Mogę zmienić tylko ścieżkę instalacji na komputerze. W samej grze dialogi mogę ustawić polskie ale cały nterfejs jet po angielsku. Odinstalowywałem już dwa razy z myślą, że coś przeoczyłem ale nie. "Zaciągam grę" z platformy EPIC GAME, ściąga się ok 56 Gb, następnie załącza się instalacja z wyborem ścieżki i to wszystko.

Zmiany języka dokonujesz w aplikacji Uplay, ktra jest niezbędna do uruchomienia gry. Uruchom grę z poziomu aplikacji Epic Games, nastąpi żądanie sparowania z Uplay (zarejestruj lub zaloguj). Po wyłączeniu gry uruchom Uplay, znajdź grę w zakładce "Games",strzałka pod tytułem gry, wybierasz "View game details", następnie "properties" i tam w "Genral" masz wybr języka. Thats all!
     6 people found this helpful

Jeżeli masz grę na epic games to i tak musisz mieć konto ubisoft żeby grać a w uplay możesz zmienić język .

Witam, kupiłem Far Cry 5 wersje Voice: Polish a nigdzie nie mogę ustawić polskiego dubbingu jak to zrobić?
     1 people found this helpful

Hej Ubi.

Hej Ubi. Zakupiłem Far Cry 3 na Epic Store ale zamierzam grać w tą grę w chmurze Geforce Now, co wymaga tylko zakupu samej gry bez instalowania jej. Niestety w grze na GeForce Now mam tylko polskie dialogi, a cała reszta gry spolszczenia nie posiada. Czy jest jakiś sposb aby spolszczeniu uległa cała gra? Wyjaśniliście temat w przypadku gry na komputerze czyli wybranie języka polskiego w czasie instalacji. Pytanie co zrobić aby spolszczyć grę gdy gramy w chmurze

Problem rozwiązany: zalogować się do aplikacji Ubisoft Connect, kliknąć opcję "GRY", wybrać grę, rozwinąć opcję danej gry, następnie "zobacz szczegły gry", wybrać "właściwości gry" i w "parametry uruchamiania gry" wpisać "-language polish".

Zgodnie w zinformacją w sklepie ubisoft FarCry 5 posiada polskie audio, (nie tylko napisy) w związku z czym bardzo proszę o informację jak można je uruchomić.
     1 people found this helpful

Tak samo szukam odpowiedzi na to pytanie? Na platformie epic wyraźnie w sklepie napisane jest dźwięk: polski. Wersja PC zakupiona w epicu tylko 3 języki do wyboru Angielski, Rosyjski i Chiński a gdzie cała reszta??????????