Ejtwar's Avatar Junior Member
    A do mnie wciąż nie odpisują już 4 dni.

Mi odpisali i kazali nagrać film z problemami dodam, że załącznik 20mb

Czyli też masz taki problem jak my?

Ogólnie są podejrzenia u mnie że to wina albo Comodo albo niezauktalizowanych aktu windows update. Ale przede wszystkim tak jak wspomniałem im na początku i to potwierdzili coś jest problematyczne z Uplay.

Dano mi 4 opcje do wykonania:
    1. Usunięcie Gamerprofile w folderze w Moje dokumenty - tam gdzie jest folder gry Far Cry5 i uruchomienie gry
    2. Aktualizacja OS
    3. Wyrzucenie Comodo
    4. Ustawienie monitora na 60 Hz
    1 - u mnie bez zmian, nawet nie przywraca profilu
    2 - jeszcze nie mam czasu na to
    3 - na chwilę odpada
    4 - nie zadziałało

Dla wszystkich którym gra nie uruchamia się drugi raz po instalacji, sprawdźcie czy macie zainstalowany pakiet visual c++ 2015(najlepiej w panelu sterowania-> odinstaluj program). Ja nie mogę go zainstalować bo krzyczy że mam nowszą wersję - mam vcredist 2017. Ogólnie Ubisoft wybrało najgorszy możliwy pakiet visuala dla win 7 bo niby ma działać ale nie działa. Vcredist 2015 to jedna wielka mina która jest ustawiona co centymetr pod nogami! Jak masz win 8 lub 10 to sprawa do zamknięcia i wszystko gra ale jak masz win7 to się bój oj bój!

Grać można(przynajmniej u mnie) jeśli usuniecie instalkę z folderu Software z FC5 w folderze Vcredist. Następnie sprawdźcie spójność plików, zrestartujcie kompa, odpalcie grę - rozpocznie się instalacja - u mnie trwa ok 15 min i gra się uruchamia więc poświęcenie 20-25min na ogarnięcie tego w najgorszym przypadku jest osiągalne jednakże frustrujące.

Po zainstalowaniu Far Cry 5 wyskakuje mi że gra się ładuje potem niby jest na całym ekranie ale potem jest włączony program uplay i po 2 sekundach gra się wyłączył