Niezwykle wysoki ping

Dzień dobry.
    Mam problem z R6S, który pojawił się już po raz drugi. Problem polega na tym, że gdy tylko gra się rozpoczyna mój ping wędruje do liczb rzędu 3000-5000 (z czym wiążą się warpy itp. i w końcu kick). Problem nie występuje w żadnej innej grze internetowej, testy mojego ISP potwierdzają, że mój średni ping to ok. 10-13ms. Zrobiłem też flush DNS, który niestety nie pomógł. Co ciekawe w lobby (przy wyborze operatorów) ping jest typowy dla mnie (nie przekracza 100). Dodatkowe info:
    1. Porty są na moim routerze forwardowane jak powinny.
    2. Połączenie z moim datacenter WEU ma ok. 39ms.
    3. W tle nie działają inne programy używające neta, ani nie odbywa się żadne aktualizacja (żaden z moich monitorów połączeń internetowych nie wskazuje na większe zużycie przepustowości).
    4. Żadna inna gra internetowa (StarCraft, HoTS, PUBG) nie ma takich problemów.

Co ciekawe pierwszy raz ten problem wystąpił jakieś 4-5 dni temu i następnego dnia mogłem już normalnie grać - do dzisiaj.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.