Problem z dźwiękiem / zniszczenie drona (VIDEO)

Witam bardzo serdecznie ten temat był już poruszany wcześniej przez innego gracza, lecz nie było świeżych odpowiedzi dlatego też zakładam nowy ( dałem też tutaj ten temat bo na "PC" nikt nie był łaskaw odpowiedzieć

Problem pojawiający się podczas zestrzelenia drona przez przeciwnika, mianowicie głoś znika, słychać tylko "szumienie" drona i nie ktre aspekty głosowe jak ściany i wybuchy.
    Wcześniej już zauważyłem ten problem, ale nie miałem włączonego nagrywania, akurat wtedy problem był taki że, przeciwnik rozwalił mojego drona i problem wyżej wymieniony się uaktywnił natomiast było w tej sytuacji tak upierdliwe że przez cały mecz tak miałem i nawet po jego ukończeniu ( od razu szukałem innej rozgrywki ) pojawił sie natychmiast po wypuszczeniu drona w 1 rundzie. Problem ustał kiedy to ktryś z kolei przeciwnik zepsuł drona, od tak jak by to przeciwnik miał kontrole OFF/ON

Nie dawno miałem ten sam problem i go nagrałem (2:10 min). Tutaj akurat problem szybko ustał, nie ciągnął się przez ileś meczy.

Podejrzewam że testerzy mają problem z zreprodukowaniem tego błędu, dlatego też bardzo proszę ich pozdrowić ( chcę się przyuczyć na zawd testera ) i pokazać o to film ktry nagrałem ( może chociaż coś im to pomoże )

Jeszcze jedno, problem występuje w swobodnej rozgrywce jak i na rankedach

Przepraszam za jakość dźwięku ( shadowplay tak nagrał )

Pozdrawiam i czekam na informację

Wasz Gracz

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Bardzo dziękuję za zgłoszenie tego problemu. Przetłumaczyłam twj post i wysłałam do Community Managera wraz z filmem.
    Faktycznie nie jest to znany bug i zgłosi on go wraz z opisem twojej sytuacji oraz filmem

Poprosiłam go o informowanie mnie na bieżąco o procesie/statusie problemu, więc jak dostanę jakieś info - powiadomię Cię.

Jeszcze raz bardzo dziękuję

Dzięki bardzo Jeśli mogę jakoś pomc to proszę dać znać

unk4ss's Avatar Senior Member
    ....."Faktycznie nie jest to znany bug"....

RLY ?

https://forums-pl.ubi.com/showthread...=8841#post8841

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    W 2018 nadal się używa RLY?

Nie jest to znany bug osobą, ktre je testują... "Postaram się dowiedzieć na jakim etapie jest ten problem i czy został zreprodukowany."
    Jak widać nie został, dlatego użyłam stwierdzenia "nie jest znany".

Dobrze że nie "RILI"
     1 people found this helpful