Jak zainstalować Far cry 5 z płyty nie pobierając go?

Kupiłem specjalnie FC5 w wersji płytowej po to by go nie pobierać, bo mam bardzo słaby internet, lecz jak chce go zainstalować to mi go pobiera, a jak go zainstalować z tych pięciu płyt ? Prosze o szybką odpowiedź!!

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Gra w momencie instalacji nie powinna się pobierać. To, co widzisz w uplay jest po prostu dla pokazania progresu instalacji (możesz zauważyć, że szybkość pobierania jest zero). Po prostu musisz uważać, kiedy masz zmienić płytę
    Po instalacji będziesz nadal musiał pobrać obecne aktualizacje (nie są one na płytach).

Problem z instalacją FAR CRY 5

Mam dokładnie to samo co piotr223, najpierw problem, bo po włożeniu płyty długo czekałem na prośbę o podanie kodu aktywacyjnego, jak już się pokazał (po którymś włożeniu płyty do napędu) to uruchomiła się aplikacja Uplay i pokazało się że mam grę dostępną na koncie i że kod został już użyty na tym koncie , a następnie zaczęło się pobieranie z neta zamiast instalować z płyty. Skoro płacę za grę i to nie mało to po to żeby mieć pewność iż zainstaluje się wszystko bez problemów z płyty, a nie jakieś chocki klocki.

Hej,
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
    Napewno wytłumaczą sytuację

Witam
    Mam to samo. Kupiłem wersję pudełkową pc bo mam słabe łącze. Gra pobiera się z internetu tylko i wyłącznie, płyty mogę sobie Wsadzić nie powiem gdzie. Nie pomaga wyłączenie internetu, wyjmowanie i wkładanie płyty milion razy. I nie jest to tylko dla pokazania postępu instalacji. Ciągle pokazuje komunikat o braku internetu kiedy próbuje bez połączenia zainstalować z płyty,nawet w trybie offline próbowałem, gra się nie instaluje. Oczywiście jest sobota, infolinia wyłączona, wiadomości też nie ma co wysyłać bo i tak odpowiedz będzie w poniedziałek. Wielki minus dla Ubisoftu za takie coś.
    A i jeszcze mam pytanie. Po co sprzedajecie wersję pudełkową skoro i tak grę trzeba pobrać? Szkoda kasy na produkcję. I nerwów klientów. Oby gra była dobra.
    Pozdrawiam.

Witam,

Od dnia premiery zostało opublikowanych pare aktualizacji do gry, które nie są na płytach, dlatego musisz je pobierać i nie masz możliwości zainstalowania ich z płyt.

hejka nie wiem jak pobrać farcry 5 i jak trzeba pilnować płyt