1. #1
  Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
  Join Date
  Jun 2017
  Posts
  1,683

  Wzywamy agentw - weteranw oraz nowych!  Agenci!
  Nieważne, czy jesteście nowymi graczami w The Division, czy doświadczonymi wygami, ktrzy zatęsknili za mocnymi wrażeniami ważne, że właśnie teraz jest właściwa chwila, by znowu odwiedzić Manhattan. Poniższy przewodnik zaznajomi was z licznymi aktywnościami, ktre są dostępne zarwno dla nowych agentw, jak i starych wyjadaczy.

  NOWI AGENCI
  Po wyjściu gracza z helikoptera oczom agenta ukazuje się Manhattan, w całym swym zniszczeniu. Zapasy się kończą, a nad miastem kontrolę przejęły wrogie frakcje. Najszybciej jednak zaczyna brakować nadziei. Jako agent Division masz za zadanie wyprzeć z miasta przeciwnikw jesteś ostatnim płomykiem nadziei umęczonego miasta.
  Po rozmowie z twoją przełożoną, Faye Lau, twoim pierwszym zadaniem jest ponowne otwarcie Bazy Operacyjnej (BO). Wypełnianie zadań w The Division daje graczom okazję do poznania Manhattanu w trybie solo lub w ramach 4-osobowego trybu wspłpracy. Wejdź w tryb solo i zanurz się w kanionach ulic, aby udzielać tam pomocy cywilom i wspierać konwoje JTF. Odzyskuj zapisy audio i transmisje zaginionych agentw, z ktrych poznasz historię pierwszej fali agentw Division. Podrżuj pomiędzy kryjwkami, aby zabezpieczyć punkty widokowe rozsiane po całym mieście, i aktualizuj swj arsenał broni, wyposażenia i modyfikacji.
  Jeśli potrzebujesz większej siły ognia, zaproś swoich znajomych, by razem z nimi wejść w misje kampanii! Agenci będą musieli zmierzyć się z takimi nieprzyjacielskimi personami jak pułkownik Bliss, Larae Barrett i zadymiarz Hutch, by obniżyć morale frakcji i zaprowadzić porządek w kluczowych punktach na Manhattanie. Wypełniając swoje zadania agenci zadzierzgać będą więzy przyjaźni z takimi kluczowymi postaciami, jak kapitan Benitez, dr Jessica Kandel, Paul Rhodes, czy osławiony sierż. Ramos. Te znajome twarze są wsparciem dla wszystkich agentw, więc pamiętaj, by słuchać ich rad!

  To tylko niektre z wielu możliwości dostępnych dla tych, ktrzy zdecydują się wstąpić do Division!

  POWRACAJĄCY AGENCI
  Witamy z powrotem, agencie! Jeśli wracasz do gry, albo właśnie osiągnąłeś poziom 30, chcemy udzielić ci odpowiedzi na najczęściej zadawane i kluczowe pytanie dotyczące The Division, czyli: Jak zdobyć sprzęt? Pamiętaj, że jako gracz zawsze masz możliwość wybrania swojego rodzaju rozgrywki. Gracze zawsze zostaną nagrodzeni za granie we własnym stylu.
  Na pierwszym miejscu sugerujemy graczom awansowanie na wyższe poziomy świata gry (PŚG), aż do poziomu 5. Oznacza to wypełnianie misji, eliminowanie ważnych celw i pokonywanie bossw Strefy Mroku w celu podwyższenia oglnej klasy wyposażenia (KW). 5 PŚG odblokowuje się na 256 pkt. KW, zaś w tym przedziale gracze będą musieli walczyć z najtrudniejszymi wrogami, aby uzyskać najlepsze nagrody.
  Zadania to serie wyzwań odblokowywanych na poziomie 30, do ktrych dostęp znajduje się na mapie. Poniższe zadania jedna postać można wypełnić raz na tydzień w zamian za łącznie trzy zasobniki egzotyczne. Pamiętaj, że aby uzyskać dostęp do zadań tygodniowych Podziemi/Przetrwania, gracz musi posiadać dodatek DLC.

  zadanie tygodniowe
  zadanie w Podziemiach
  zadanie trybu Przetrwania

  Dodatkowo w zamian za ukończenie każdej z poniższych misji raz w tygodniu jedna postać otrzymuje jeden zasobnik egzotyczny:

  stacja zasilania przy Times Square legendarny poziom trudności
  elektrownia WarrenGate legendarny poziom trudności
  wytwrnia napalmu legendarny poziom trudności
  operacja Zaginieni w akcji heroiczny poziom trudności
  operacja Czyste niebo heroiczny poziom trudności
  operacja Smocze gniazdo heroiczny poziom trudności
  operacja Stracona łączność heroiczny poziom trudności

  Jeden z najnowszych egzotycznych pistoletw maszynowych The House został oceniony przez członka społeczności Lt. BuzzLitebeera. Zobacz, co ma do powiedzenia!

  Share this post

 2. #2
  Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
  Join Date
  Jun 2017
  Posts
  1,683
  Wraz z rozbudową kolekcji egzotycznych gracze natrafiać będą na kolejne zestawy wyposażenia. Te 4-częściowe zestawy zapewniają premie dostosowane do rżnych stylw gry dla agentw Division. Na przykład, D3-FNC daje graczom premie za korzystanie z tarczy balistycznej na pierwszej linii, zaś Odzysk wyznacza graczy do pełnienia funkcji medykw w wyznaczonym punkcie. Ścieżka wędrowca to marzenie gracza solo, ktre zapewnia zwiększoną szansę przeżycia, podczas gdy ekwipunek Napastnika wspomaga rolę ONS i zapewnia zwiększone obrażenia. A to wcale nie wszystkie zestawy wyposażenia dostępne dla agentw, dzięki ktrym mogą jeszcze lepiej dostosować styl gry do swoich upodobań.

  Youtuber KackisHD ma kilka rad ws. zestaww wyposażenia dla nowych i powracających graczy!  Znajdowanie tajnych zestaww wyposażenia odgrywa wielką rolę w grze. Każdy standardowy zestaw wyposażenia ma swoją wersję utajnioną, ktra jest bogatsza o dwie części, a zatem składa się łącznie z 6 elementw. Zestaw 6-częściowy jest ulepszoną wersją swojego standardowego odpowiednika i posiada zwiększoną moc i wydajność. Poniższe działania (bojowe lub poszukiwawcze) mogą skutkować znalezieniem elementu wyposażenia w wersji utajnionej, oprcz broni/wyposażenia egzotycznego:

  • bossowie otwartego świata
  • bossowie ze Strefy Mroku
  • łowcy z Podziemi
  • zasobnik z kredytami Feniksa w Terminalu
  • zrzut związany z Przepustką Sezonową
  Share this post

 3. #3
  Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
  Join Date
  Jun 2017
  Posts
  1,683
  Jeśli chcesz zapoznać się z bardziej szczegłowym przeglądem tajnego wyposażenia, to członek ETF Rxlyat jest w posiadaniu danych!  Oprcz zawartości PvE gracze zawsze mają dostęp do jednego z wielu trybw PvP dostępnych w The Division. Przed włączeniem się do rozgrywki radzimy jednak najpierw skompletować sprzęt i wyposażenie. Choć zasada normalizacji sprzętu (z wyjątkiem Strefy Mroku) obowiązuje, indywidualny sprzęt będzie miał wpływ na rozgrywkę.

  • Ostatni bastion —tryb 8V8 PVPVE, w ktrym agenci walczą o kontrolę nad taktycznymi fortyfikacjami przy aktywnym udziale wrogich postaci niezależnych.
  • Potyczka — dedykowany tryb 4V4 PVP wprowadzony przez aktualizację 1.8 z naciskiem na strzelaniny o mniejszej skali.
  • Strefa Mroku — strefa PVEVP, w ktrej agenci korzystają z mechaniki dobrowolnego buntu wprowadzonej w aktualizacji 1.8, by zostać oznaczonymi dla działań PVP. Punkty orientacyjne i wydarzenia związane ze skażeniem są także dostępne, a występujący tam bossowie pozwalają zdobyć dużą ilość punktw.
  Share this post

 4. #4
  Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
  Join Date
  Jun 2017
  Posts
  1,683
  Zobaczcie, jak członek ETF Widdz osiągnął 18 zabjstw w grze w trybie Potyczki!  Wszystkich nowych graczy oraz graczy powracających do the Division witamy rwnie serdecznie! Dziękujemy, agenci.

  /Zespł The Division
  Share this post