Ban za strzelanie

A więc krótka wersja:
    Dostałem bana za wychodzenie z gry/brak aktywności podczas gdy miałem już strzelać przeciwnikowi w głowę.

Długa wersja:

Gram sobie na konsulacie, fuzem w ataku oczywiście używam swoich ładunków kasetowych, rozwalam drewno z umocnionej podłogi i w momencie gdy mam już strzelać w ostatniego żywego przeciwnika, mute'a obydwoje patrzymy się na siebie mam już klikać aby wystrzelić... Bam, dostaję blokadę na 15minut za wychodzenie z gry/brak aktywności trzymając lewy przycisk myszki cały czas i patrząć z niedowierzaniem nie miałbym nic przeciwko gdyby nie fakt że:

1. Internet był w doskonałej formie
    2. Gra miała przypisany więcej procesów niż powinna
    3. Komputer zimny
    4. Tylko ja jestem na internecie
    5. Był to mecz rankingowy ostatnio z dziesięciu który byśmy wygrali

Prosiłbym o wyjaśnienie tej chorej pomyłki (chyba że cheat przeciwnika to rozumiem że nie macie nic wspólnego ale no)

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
    Forum niestety nie jest miejscem do apelacji w sprawie przyznawanych banów. Jeśli potrzebujesz wyjaśnienia lub chesz odwołać się do danej decyzji, skontaktuj się proszę z działem technicznym.

Przepraszam jeśli tak zabrzmiało ale nie chodziło mi aktualnie o apelacje :"). Chciałem się tylko podzielić taką dziwną pomyłką i dowiedzieć czegoś więcej.

Dziękuję bardzo i pozdrawiam ^^

Tags for this Thread