Lagi

Witam,

Czy możecie zrobić coś z lagami na każdym, ale to KAŻDYM serwerze? To chyba nie jest jakaś zaawansowana praca aby to naprawić?

Nie da się grać, momentami nawet nie można wyjść z CheckPointa bo taki jest lag. Restock, podjęcie nie działa. To się w głowie nie mieści, żeby tak lagowało.

Na czacie ogólnym, co drugie zdanie jest na temat laga. Trwa to juz od 2 tyg, a Wy siedzicie cicho.

Fajnie, że nawet nikt nie raczył odpisać. Profesjonalnie to wygląda.

Witam
    Podlacze się do tematu, dla mnie gra od 2 tygodni stala się niegrywalna ze względu na lagi.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    SimpleStick,
    Pracuję od poniedziałku do piątku więc dlatego odpisuję dopiero teraz. Bradzo mi przykro, że nie wygląda to dla Ciebie profesjonalnie, ale niestety nie pracuję 7 dni tygodniu...
    Przekażę ten problem do Community Managera gry. Jeśli możecie podać mi na jakiej platformie gracie, bardzo by to pomogło

Platforma: PC

Dziękuję za odpowiedź. @Rayzo, dziękuję za podbicie tematu.

Jak wyżej, platforma PC. Jednak nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie odnośnie platformy, ponieważ znajomi grający na PS4 doświadczają takich samych lagów. Dosięga to do rangi takiej, że nawet strzelać nie można.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Postaram się dowiedzieć czy jest to znany problem. W tym momencie doświadczamy ogólnej degradacji na serwerach więc w momencie rozwiązania tego problemu, zapytam się, czy więcej graczy zgłosiło problemy przed degradacją.
    Dziękuję za cierpliwość!

Właśnie gram, a raczej staram się grac. Obecnie leżę na glebie z powodu laga....

Nie jesteś sama Simple ja wbiłem z nadieja, ze może po odpaleniu globa cos się zmienilo. pobiegałem chwile pve lag ale dalo się ogarniać. Nuda lece do dz i stop klatki, w celowaniu taki ricoil ze 1m2 płaszczyzny nie starczy żeby myszka ogarnąć celownik. To jakas kpina ta produkcja. Nie miałem jeszcze do czynienia z produktem który bylby tyle czasu na rynku i takie rzeczy miały miejsce.
     1 people found this helpful

Ja zginęłam 2x na manhancie. Lag dorasta do takiej rangi, że nie mogę strzelać. Nagle serwer rusza, a ja już dawno nie żyję. Również nie spotkałam się z takim lagiem, tak długo trwającym w innych grach. Tym bardziej, że The Division nie jest zbyt oblężoną grą przez graczy. To raczej umierająca produkcja.

Czas zmienić grę, bo inaczej dostanę wylewu.