Nowa operacja, TTS

Gram już jakiś czas na TTS i mam kilka spostrzeżeń.

- Hitboxy są jeszcze gorsze niż obecnie. Ash potrafi przelecieć między kulami 2, 3 strzelających i nie dostać nic. I nie tylko ona. IQ również.
    - Kąty widzenia niestety w wielu miejscach na tej mapie pozostawiają wiele do życzenia.
    - Hologramy nowej operatorki. Po strzeleniu w niego pokazuje naszą pozycję. OK, ale dlaczego po najechaniu dronem na hologram również nasza pozycja zostaje odkryta???
    - Oznaczanie bomb, pojemników, zakładnika nie działa poprawnie. Mimo, że pani adm twierdzi, ze nie jest to duży problem to wcale tak nie jest. Można "patrzeć" dronem kilkanaście sekund i nic.

- Nowa mapa bardzo mi się podoba.
    - Nowi operatorzy też, ale przyznam, że gra zaczyna iść w coraz większe science fiction.
    - Nowe grafiki na rozpoczęcie rozgrywki (map) ekstra.
    - Przebudowa mapy klub również bardzo mi się podoba.
    - Oddzielny button (zapewne tylko na TTS) do grania nowej mapy-duży plus.

Podsumowując.
    Gdyby pominąć hitboxy, kąty (coś co źle działa od początku gry) to nowa operacja duży plus.

Problem z oznaczaniem pojemnika, bomby, zakładnika nie jest jednostkowym przypadkiem:

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej!
    Cztery razy przeczytałam ten post, bo aż nie wierzę
    Mogę śmiało powiedzieć, że taki post z twojej strony sprawia tutaj wiele radości hehe

Hitboxy - Nie zostało z nimi nic zmieniane w buildzie TTS. Problem z Ash niestety jest już dość długo z nami... Cały czas poszukiwane jest rozwiązanie.
    Kąty widzenia - Jeśli możesz zrobić screenshoty tych miejsc, będziemy bardzo za to wdzięczni i będzie to przekazane.
    Hologramy - Wszystko jest tak, jak być powinno. W takiej sytuacji będzie twoja pozycja odkryta.
    Oznaczanie bomb -Drugi filmik będzie przesłany dalej, ponieważ bardzo dobrze pokazuje właśnie tę sytuację. W tym momencie ten problem występuje częściej na TTS, więc nie jest już w fazie "nie jest do duży problem"

Bardzo nas to cieszy, że mapa oraz operatorzy przypadli do gustu! Jeśli chodzi o przebudowę Klubu, nie jest to ostatnia planowana.
    Dodatkowa opcja wyboru tylko nowej mapy będzie również dodana na serwery live na czas jednego miesiąca, Wszyscy gracze będą mieli czas na poznanie Willi