Gra przestaje odpowiadać podczas ekranu ładowania kampanii Proszę o pomoc od roku!

Witam, podczas wakacji w 2017r. zakupiłem grę Ghost Recon: Wildlands w Saturnie w jednej z Wrocławskich galerii. Już od prawie roku męczę się z problemem dotyczącym tej gry. Otż kiedy chcę włączyć kampanię włącza się ekran ładowania, a chwilę pźniej występuje brak odpowiedzi. Pisałem już do supportu, ale instrukcje, ktre od nich dostałem niestety mi nie pomogły. Usuwałem już temp, savey i inne pliki, ktre polecono mi usunąć oraz przed włączeniem gry zamykałem wszystkie działające aplikacje wraz z antywirusem. Niestety to także nie pomogło. Po rocznej męczarni mam dość i nie wiem już co robić. Tylko proszę nie piszcie, żebym skontaktował się z supportem, gdyż to nie pomaga. Błagam o pomoc kogoś kto może mi pomc.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Tak jak napisałem, robiłem to, lecz nic to nie dało

Ja już kilkukrotnie pisałem o takim problemie gra się uruchamia synchronizuje zapis po czym wychodzi albo wieczne wczytuje się nic nie można zrobić na 2 komputerach to samo 0 pomocy jak napisze to się zaczyna zawsze tak samo
    zweryfikuj pliki gry-robiłem setki razy
    przeinstaluj grę-kilka razy
    zainstaluj sterowniki-zawsze aktualizuje i mam najnowsze
    przeinstaluj system-raz to zrobiłem
    zmieniłem komputer i ciągle mam ten problem a oni ciągle starają dowieść ze to moja wina
    najzabawniejsze ze to jedyna gra z ktra mam problem a mam kilka z ubi zainstalowane
    wiec o co chodzi i produkt nie spełnia tego co było w opisie a za co zapłaciłem