moje zdanie w temacie

siema!! moje opinie po alpha/beta

tak dla jasności: grałem w the crew 1 sporo czasu, bawiłem się dobrze i liczyłem na podobne klimaty w the crew 2 więc teraz tak:

1. NARESZCIE DOBRA MUZYKA!!!!!!!!! bardzo mi się podoba i jest dobrze dobrana wreszcie ktoś pomyślał i zatrudnił odpowiednią osobe do wyboru

2. kolizje do bani... ile razy sie zakotwiczylem na krzaczku wczesniej scinajac wielki znak. zniszczenia pojazdów - mam nadzieje, że będzie lepiej niż tylko widoczne zarysowania?

3. sprawne działanie aplikacji, szybkie loadingi i start gry - jestem zadowolony [8700k+970gtx+32ddr4] temperatury w normie - iw innych grach potrafi być więcej - można pochwalić dobrą optymalizacje

4. samolot i kontrola to majstersztyk. nie grając wcześniej robiłem takie ewolucje, że jestem w stanie stwierdzić, że ciężko się rozbić - zabawa OK!!!!

5. efekt startu rajdu (te kolorowe ścinki etc.) niestety biała belka robi dziwny efekt pokazujący samochód na białym tle - gdyby jej nie było było by lepiej ale jak znam życie to przypadkowy fjuczer więc się nie wtrącam

6. od kiedy to z miami do nowego orleanu jedzie się polnymi drogami przez jakies kurniki a nie autostrada?

7. zaproszenia z bety do 2 moich znajomych nie zadziałały!!! tylko udało mi się zaprosić 1 więc daliście ciała - powinniście przedłużyć bete i dać nowe zapki

tyle ode mnie pozdro

do zobaczenia w grze (a jeśli tak to - śmiało dodaj mnie do znajomych)
     1 people found this helpful

a jeszcze:

8. balans levelovania - jest za szybko i za łatwo.. szybko MAX tą rangę nabiłem! (w grze ŻÓŁTODZIÓB a na stronie piszecie ŻOŁNIERZ) mała rozbieżność? hehe

9. jeśli levelovanie pojazdu do maksymalnego poziomu będzie trwało tyle co w the crew 1 to wydłużyłbym ten czas 2x na osiągnięcie poziomu MAX! ciągle: za szybko / za łatwo