wrażenia po 5 godzinach grania

Bardzo przyjemnie spędzone 5 godzin zabawy.

Na plus:

- oprawa graficzna
    - oprawa muzyczna
    - rżnorodność pojazdw
    - możliwość "custom'izacji" wnętrza pojazdu

Do rozważenia lub poprawy:

- Gdzie jest wyjście z gry? takie pytanie trapiło mnie przez 4 minut intensywnych poszukiwań i zastało odsunięte w niepamięć po przez naciśnięcie Alt + F4. Większość z nas przyzwyczajona jest, że wyjście z gry dostępne jest "menu" głwnego gry (patrz F10), a po wciśnięciu B
    - F10 - naprawdę miało by być to lepsze niż ESC?
    - nie doszukałem się możliwości zmiany poziomu trudności sterowania jak The Crew, a szkoda. Sterowanie samolotem tylko na klawiaturze (czysto cyfrowy sygnał), faktycznie trochę sztuczny, dodajcie wsparcie dla joystick'w dedykowanych do lotw (uwzględniając przepustnicę)
    - Nie zrozumiałem logiki z dodatkowym gazem w łodziach. Nie prościej mieć zawsze go włączonego z bazowym gazem ?
    - Fabuła - przykro, ale nie za specjalna
    - Na mapie "świata" trudno od razu zobaczyć, ktre z testw już odbyłem, a ktre czekają na moją prbę
     2 people found this helpful

przyłączam się w 100% albo jak chcę powtrzyć wyścik przed skończeniem musze klikać całą klawiature w poszukiwaniu przyciska.

zapowiada się lepsza od pierwszej częśći

Poziom trudności w prowadzeniu pojazdu ustawiasz tam gdzie tuningujesz silnik pod F9 jest ta opcja bodajże

co do testw łatwiej wejść w zakładkę aktywności i sprawdzić ktre już zrobiłeś
     1 people found this helpful

mnie się podoba. moge jeździć przez godzine bez celu