1. #1

  [PC] Aktualizacja klienta wyszukiwania oszustów koniecznie potrzebna...

  Przydałaby się aktualizacja klienta wyszukiwania oszustów. To co się dzieje zaczyna frustrować coraz bardziej. Klikanie w grze w przycisk nie wystarcza.
   1 people found this helpful
  Share this post

 2. #2
  2 tygodnie i nic. W sensie klient do wyszukiwania oszustów NIE RADZI sobie ze swoim zadaniem. Tu film z 13 maja z udziałem bardzo znanego w świecie R6 gracza https://youtu.be/Nz5uk_Kf5N8
  A tu chcę przedstawić filmik z 1 czerwca. Oglądam sobie transmisję z gry, a tu takie kwiatki:  NIE MA KOGO ZARAPORTOWAĆ GDYŻ TEN HAX POWODUJE BRAK WYŚWIETLANIA NICKU (ten w grze "zgłoś niewłaściwe zachowanie" również nie działa).

  Hax znany graczom od co najmniej miesiąca. I w ciągu miesiąca wasz system, na który tak chętnie się powołujecie NIE POTRAFI zostać zaktualizowany i usuwać na stałe takich oszustów!
  Tylko proszę mi nie pisać - jeżeli masz podejrzenia to zgłoś bo tu nie ma co podejrzewać - WSZYSTKO WIDAĆ!


  EDIT:
  I mam jeszcze pytanie.
  https://www.youtube.com/watch?v=3qlzjqWHpfg
  Gość ponad godzinę gra na haxach, chwali się tym, robi transmisję (Nadawane na żywo 11 kwi 2018) i nic. Ale to jeszcze nie wszystko. Sprawdzam dziś gościa w https://r6db.com/ i on gra nadal! Dlaczego on nie ma bana na stałe ??????????????????
  Najnowsza transmisja, już nowym haxem bez nazw graczy (Nadawane na żywo 21 maj 2018) : https://youtu.be/5E8m6ZiW6a4
  Gość zgłaszany do supportu wielokrotnie. Do różnych supportów Ubisoft na całym świecie. I...???????
  Jego kolejne konto - jedno z wielu - ThatOneBoiTM 1.06.2018 last played (https://youtu.be/Jw-gRgzdG30)

  Ubi-L. czy jako przedstawiciel Ubisioftu tu na forum, możesz się dowiedzieć/wypowiedzieć dlaczego ten konkretny przypadek "gracza" tyle czasu działa, prowadzi nawet kanał na YT ? On się nie kryje, inni, którzy używają tego typu "wspomagacze" robią to ostrożnie.
  JAK MAMY GRAĆ?
  Share this post

 3. #3
  unk4ss's Avatar Senior Member
  Join Date
  Feb 2016
  Posts
  179
  Cóż.. sam czekam z niecierpliwością na odpowiedź bardziej wyczerpującą niż dotychczasowe. Swoją drogą gdyby bany były zakładane 4ever i na ID sprzętu to by bardzo pomogło. Niemniej póki się nic nie zmieni podtrzymuję zdanie, że w tej grze oszuści są "lepszym sortem" i dba się o nich bardziej, niż o uczciwych graczy. Może to wynika skąd, że uczciwy gracz kupuje grę tylko raz, a oszust od czasu do czasu powoduje przypływ gotówki :P
  Share this post

 4. #4
  Chyba masz rację unk4ss. My nie przynosimy zysku.
  Raport do supportu - są odpowiednie opcje do zgłaszania graczy w tym opcja "zgłoś oszusta" - i odpowiedź z automatu zawierająca banał:
  Do gry zostało dołączone oprogramowanie, które wychwytuje zachowania opisane przez Pana i automatycznie blokuje takiego gracza na określony czas lub na stałe. Prosimy o korzystanie z wbudowanego w grze przycisku zgłoszenia takiego gracza. Wysyłany jest wówczas automatycznie raport do systemu. Wysyłanie osobnych raportów w zgłoszeniach do działu pomocy nie jest konieczne.
  Szkoda, że osoba przyjmująca zgłoszenie nie raczyła zobaczyć/zapoznać się z moim zgłoszeniem. GRACZA/OSZUSTA, KTÓRY NIE MA NICKU W GRZE NIE SPOSÓB ZARAPORTOWAĆ. NIE DA SIĘ KLIKNĄĆ NA NIEGO. STĄD WBUDOWANY PRZYCISK MOŻNA SOBIE WSADZIĆ MIĘDZY BAJKI.
  Widzę, że nikt nie jest zainteresowany. Byleby kasa się zgadzała.
  Share this post

 5. #5
  unk4ss's Avatar Senior Member
  Join Date
  Feb 2016
  Posts
  179
  Ja proponuję napisać na zagranicznym forum wraz z przykładami - to samo co tu, ale "po ichniemu". Ja tego niestety nie ogarnę
  Share this post

 6. #6
  No i proszę:

  https://www.reddit.com/r/Rainbow6/co...here_are_some/

  Może teraz doczekamy się JAKIEJŚ odpowiedzi.

  Czytając wypowiedzi innych stwierdzam, że ogólnie support Ubisoftu w każdym regionie robi to samo. Olewa nas klientów racząc banalnymi frazesami z automatu. Tu coś z komentarzy pod postem KingGeorge:
  It is absolutely getting ridiculous. The worst part of it all is how horrible ubisoft support is. They are slow, and never get any results.

  I played with a hacker a few weeks ago. Teleporting and hipfire headshotting as a shield. I found the accounts real name since he had hacked it to something else, and I report with a video clip. Ubisoft support says they forward it to the team, and I leave it. 3 days later, it's the same hacker on the exact same stolen account. I submit another clip and update the ticket, Ubi support responds with "We have already let the team know, they are working on it. And we cannot let you know what happens."
  Bany za zachowanie leją się strumieniem. Te dla prawdziwych oszustów - NIE. A jak nie kląć czy nie wyzywać gościa, który wpada na obiekt i strzela bez recoila? Do tego dorzućmy wszelkiej maści ustawienia macro na pistolety i bronie jednostrzałowe. O tym Ubi zdaje sie w ogóle zapominać.
  Ale najlepiej jest strzelać focha, że to cropky się czepia, olewać go i nie zabierać głosu. No chyba, że to ze wstydu w co wątpię.
  Share this post