Dron nie zaznacza celu

Witam. kolejny sezon kolejni operatorzy jest świetnie ale tylko z pozoru, dla nowych graczy fantastyczni operatorzy , gra praktycznie bez błędna, dla graczy którzy grają dłużej niż rok kolejny sezon to kolejne błędy, w moim przypadku na starej mapie stary znany błąd, dron nie wykrywa celu choć przez chwilkę na niego patrzę. Przekażcie komu trzeba albo nie ale nie piszcie o liście naprawionych błędów bo przecież dobrze wiemy wszyscy i Wy i MY że to nic nie poprawia.

1 people found this helpful

Mogę, mogę, mogę????!!!! Odpowiem ci.

Zgadnij kto to napisał:

https://forums-pl.ubi.com/showthread...ll=1#post10685

Coś takiego zdarza się bardzo rzadko, było zgłoszone i deweloperzy są świadomi, że niektórzy gracze doświadczają tego problemu.
    https://forums-pl.ubi.com/showthread...ll=1#post10694

Nie, nie musisz wstawiać kolejnych filmików, bo tak jak napisałam jest to znany problem.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    I niestety nie jestem w stanie rozumieć dlaczego to co piszę nie jest jasne... Tak jak wy cały czas zgłaszacie ten problem, ja tak samo zgłaszam dalej, że nadal on tam jest.
    Kiedy to będzie naprawione, jest poza moimi możliwościami. Jeśli mówię, że osoby które tworzą grę są świadome problemu - oznacza to, żę są.
    Ja nie jestem w stanie tego niestety naprawić.

I niestety nie jestem w stanie rozumieć dlaczego to co piszę nie jest jasne...
    Jest jasne. Nie rozumiesz, że to nie jest do ciebie personalnie i nie mamy do ciebie pretensji? Ponieważ jest to forum, a ty jesteś łącznikiem pomiędzy nami, a kimś kto wie (powiedzmy), piszemy tutaj.
    My nie rozumiemy dlaczego naprawa tego trwa tak długo. Tak jak i nie rozumiemy innych rzeczy, które na tym forum publikujemy. Dlaczego nikt z tym nic nie robi? Ping - oszuści (a to co się dzieje obecnie przypomina początki R6 gdy nie było żadnego oprogramowania do wyłapywania oszustów!) - hitboxy - kąty widzenia.

Czasem po prostu wygląda to, jak atak personalny
    Ja również nie rozumiem, ale możliwe, że po prostu nie wiem, jak bardzo takie rzeczy są skomplikowane i trudne do usunięcia.
    Zapewniam was, że oni na pewno nie siedzą i nic z tym nie robią... czasem po prostu niektóre błędy są bardziej skomplikowane i trwa to dłużej.

Jeśli chodzi o ataki personalne to mógłbym o tym książkę napisać bo pracuje w branży która opiera się chcąc nie chcąc na bardzo dużym kontakcie z klientem, bardzo różnym czasem ciężkim, i po kilka razy słyszę o tym samym problemie i też za każdym razem przekazuję go dalej i to działa wbrew pozorom bo usterki zostają naprawione. Więc trzeba ich atakować po 1000 razy jeżeli chodzi o jeden błąd bo może wtedy albo go naprawią albo przekażą że błąd pozostanie ( jest nie do naprawienia) i poproszą żeby już nie zgłaszać tego konkretnego błędu. Na koniec cytat ze słynnego Polskiego filmu: "Twardym trzeba być a nie miętkim"

Żadne ataki personalne nie są ok, nie zależnie z jakiego powodu i w jakim kierunku Namawiania do tego typu reczy również nie jest na miejscu...
    Błędy i problemy przekazuję za każym razem kiedy są tutaj zgłaszane.