Zgłoszenie błędu w FC5

Często w FC5 losowo wywala mnie z gry w regionie FAITH czy ktoś tez ma ten problem?.
    Pozdrawiam

Witam
    Mnie równiez wywala z gry ale najpierw sie zawiesza a dopiero pozniej wywala do pulpitu i tez losowo

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Skontaktujcie się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
    Niestety nie mam wystarczających informacji na temat takiego problemu

Ja wogóle nie moge Uruchomic tej Gry ;/ gdy wciskam przycisk Graj wyskakuje okienko Far Cry 5 i potem gasnie i nic sie nie dzieje.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Skontaktuj się proszę z działem technicznym, niestety tylko oni są w stanie pomóc

Już to Zrobiłem czekam oby pomogli

Również posiadam problem z wywalaniem do pulpitu gry far cry 5 po godzinie gry czasem dłużej, gra się zawiesza i wywala do pulpitu. Zgłoszenie zostało złożone. Zobaczymy. Kto ma już jakąś odpowiedz co z tym zrobić piszcie bo to denerwujące jak za grę za 200zł. Pozdrawiam

,

Znalazłem sposób aby gra nie wywalała do pulpitu. Oczywiście Ubisoft nic nie pomógł bo nie mają pojęcia dlaczego!!. Geforce experience niech wam zoptymalizuje grę , zaznaczy najlepsze parametry na wasz sprzęt. Odpalcie normalnie far cry 5 z ikony z pulpitu. Wejdźcie potem w samej grze w ustawienia i zmieńcie na takie jakie uważacie adekwatne do waszego sprzętu i cieszcie się grą. Pozdrawiam u mnie już jest ok

Ciekawe na jak dlugo taki sposob wystarczy ,bardzo wątpię w to ze to pomoze , apropo widzę ze to nie tylko mnie dotknął ten problem z wywalaniem do pulpitu i zawieszaniu gry z komunikatem o błędzie . P.S. Kochane Ubi dajcie jakies aktualizacje i zróbcie coś z tym BUGIEM

tez mam ten problem kasa w błoto juz tego bardzo żałować