Mercedes i Harley Przedpremierowe czy dostępne

Cześć wszystkim

W czasie grania zorientowałem się że pojazdy Harley Davidson oraz Mercedes C63 Touring Car 2016 dostępne są tylko dla osb ktre zakupiły przedpremierową grę. Ale zauważyłem też że obok informacji o dostępności tych pojazdw znajduje się licznik dni, ktry maleje tzn. dnia 14.07 widniał napis 11 dn, a 15.07 już 10 dn.
    Czy to oznacza że pojazdy te będą dostępne po upływie tego okresu dla wszystkich, czy zostaną usunięte z gry i pozostaną w użyciu tylko dla właścicieli egzemplarzu przedpremierowego gry?
    Nie ogarniam tych przedpremierowych dodatkw i nie śledziłem zbytnio ogłoszeń na temat gry więc pytam.
    Dzięki za odpowiedź i czekam na was w grze.
    Pisać kto i kiedy

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Czy mgłbyś podzielić się screenshotem tego licznika? Oraz informacją na jakiej platformie grasz z jaką edycją gry. W ten sposb będzie mi łatwiej zdobyć informacje na ten temat.

Gram na PC, korzystając ze Steama.
    Link do zdjęcia: https://zapodaj.net/5b8fe51812832.jpg.html
    Chodzi o cyfrę na końcu napisu: "Zamw przed premierą wczesny dostęp 1DN."
    Od momentu jak kupiłem grę (po premierze) to z 12 dn (kiedy zauważyłem) spadało codziennie o 1, aż do dziś kiedy jest 1 dn.
    Chodzi mi tylko o to czy samochd mercedes i Harley, z ktrym jest taka sama sytuacja będą dostępne dla wszystkich czy nie?

Mam już odpowiedź!

Tak, był/jest to licznik odliczający czas na to kiedy te pojazdy będą dostępne dla wszystkich graczy

Daj znać czy licznik zniknie po jutrzejszej aktualizacji!

Auto dostępne, licznik zniknął. Także zajebista gra bo już myślałem że dostępne te pojazdy tylko dla niektrych tak jak w Forzy.

No to super! Miłych wyścigw!

Tags for this Thread