W piątek, 3 sierpnia, TTS rozpocznie się o godzinie 16:00 CET.
Listę zmian można znaleźć tutaj.

R6Fix

Dla tych, ktrzy uczestniczą w testach TTS - jeśli napotkasz błąd, zgłoś go tutaj .

Musisz zalogować się przy użyciu swojego konta Uplay. Po zalogowaniu się uzyskasz szybki przegląd tego, czym jest R6Fix i co musisz zrobić, aby poprawnie korzystać z tej platformy. Następnie wybierz moduł Rainbow6 TTS i zacznij pracę!

Będziesz mgł utworzyć nowy raport na tym ekranie. Zalecamy wyszukanie istniejących problemw, aby zapobiec generowaniu duplikatw. Jeśli znaleziony przez ciebie błąd nie znajduje się w bazie, kliknij przycisk "Utwrz raport".
Bardzo ważne jest dostarczenie nam specyfikacji komputera. Po wypełnieniu specyfikacji komputera możesz podać nam szczegły dotyczące napotkanego problemu.
Podaj nam jak najwięcej szczegłw, ponieważ pomoże to przyspieszyć czas rozwiązania problemu!


Jeśli masz problem, ktry chcesz zgłosić i znalazłeś, że został już dodany, dodaj swoje uwagi w komentarzach pod zgłoszonym
problemem i wybierz opcję "I can reproduce". Gdy mamy już wystarczająco dużo reprodukcji, problem przechodzi do fazy "Acknowledged".

Gdy problem jest w statusie "Acknowleged", jest on gotowy do głosowania! Twoje głosy są ograniczone miesięcznie, więc wybieraj mądrze. Zalecamy rezerwowanie upvotes w przypadku spraw, ktre Twoim zdaniem powinny być priorytetem.


Aktywnie szukamy opinii na temat platformy R6 fix, więc daj nam znać, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy. Dodatkowo, chcemy uczynić tę platformę czymś, co chcesz wykorzystać do zgłaszania błędw, więc jeśli masz jakiekolwiek uwagi czy zamiany, ktre chciałbyś zobaczyć, chcielibyśmy je rwnież poznać!