Nagrody z Twicha

Dzień dobry

Potrzebuję pomocy przy odebraniu(przekazaniu) nagród za oglądanie ostatniej transmisji For Honor z okazji nowego sezonu, otrzymałem na konto twitch 2 dropsy,
    przed transmisją połączyłem moje konto twitch z kontem UBI. Chciałbym powyższe dropsy aby znalazły się na moim głównym koncie na PS4

Dziękuję za pomoc.

O dobre pytanie.
    Przydałoby się, żeby konto na uPlay było między-platformowe - na PS4 mam The Division ale nie mam do niego dostępu na PC :x

Ułatwiłoby też własnie realizację dropów z Twitcha

Pytanie do MODów ;] Czy jest w planach takie scalenie ? :}

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej Piotrollo,
    Czy dobrze rozumiem twoją sytuację?
    Posiadasz For Honor na dwóch platformach PC oraz PS4, konto Uplay jest połączone z Twitch i chciałbyś aby dropy były dodane do gry na PS4?

Nie ma planów na scalenie kont w ten sposób. Jeśli grę zakupiłeś na platformie PS4 nie będzie możliwości używania jej na platformie PC...

Gram tylko i wyłącznie na ps4, Konto Ubisoft (ubisoft club) mam połączone/scalone na ps4,

Na PC Uplay mam zainstalowany, dodałem darmową wersje for honor na PC.

Wiem, że nie mogę połączyć tych kont, ani grać na pc w wersję z konta z ps4

Chcę tylko aby dropsy z twitcha zostały dodane do mojego konta z grą na ps4 bo tylko na tym gram od premiery. Na moim koncie ubisoft mam połączoną platforme PS4.
    Pytanie jak to zrobić

Hej,
    Wszystkie informacje na ten temat były dostępne na stronie głównej For Honor pod tym adresem - https://forhonor.ubisoft.com/game/pl...m:160-76770-32
    Czy wykonałeś te same kroki w celu otrzymania dropów?

Oczywiście wykonałem wszystkie polecenia zgodnie z instrukcją na stronie

Dropsy nadal widnieją na moim koncie twitch a nagród w grze nie otrzymałem
     1 people found this helpful

Hej,
    W takim razie skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.