Usuńcie NAT

w innych grach NAT nie jest potrzebny do stworzenia party ze znajomymi a w fh już tak...jak najszybciej go usuńcie bardzo prosze...

Usuńcie NAT pls...

Usuńcie NAT żeby nie był potrzebny do stworzenia party ze znajomymi...w innych grach tak jest....bardzo prosze

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Tutaj możesz znaleźć FAQ na temat problemów z połączeniem - https://support.ubi.com/pl-pl/Faqs/0...or-Honor-on-PC
    oraz FAQ na temat NAT - https://support.ubi.com/pl-pl/Faqs/0...AT-w-For-Honor
    Niestety nie ma takiej możliwośći jak usunięcie NAT...

niestety ale wasze rady nic nie dały...i tak jest coś takiego jak usunięcie NAT'u wystarczy, zrobić by NAT nie był wymagany do zrobienia party i w ogóle

Akurat tu muszę się zgodzić po co ten cały NAT nawet grać z znajomymi nie idzie.Tak samo wszystko robiłem i nic nawet wasze porady nie działają.

Panowie, poszerałem troche w internetach i przedstawiam wam poniżej potencjalne kilka rozwiązań tego problemu.
    Nie ma co się denerwować 'po co ten NAT' i zgrzytać zębami (czy kląć jak szewc w boże ciało ) - wystarczy troche poszukać, choć najwięcej informacji znajdziecie na pewno w języku angielskim.

Dla waszej wygody poniższy tekst przetłumaczyłem i polecam wypróbować każdą opcję.

Sprawdz Ustawienia Firewall'a
    Zwykle po zainstalowanie uPlay i For Honor wyskakuje pop-up, który poprosi o udostępnienie połączenia poprzez Twój firewall.
    Możliwe, że zostało to przeoczone i FH nie uzyskał tego pozwolenia - a jeśli używasz osobnego programu firewall'a warto rzucić okiem w jego ustawienia, czy przypadkiem nie blokuje FH.

Sprawdz ustawienia antywirusa
    Wiele programów antywirusowych monitoruje połączenia internetowe różnych aplikacji.
    Jeśli widzisz, że NAT w FH jest Otwarty (open) i nadal masz problemy z połączeniem i rozłączaniem z rozgrywki, Twój antywirus może być przyczyną.
    Upewnij się, że uPlay i For Honor są dodane do białej listy i nic ich nie blokuje (antywirus czy inny program zapewniający bezpieczeństwo korzystania z internetu)

Jeśli nadal występują problemy lub Twój NAT jest Ograniczony lub Umiarkowany spróbuj tego rozwiązania

Otwórz porty na Routerze
    Istnieje możliwość, że to router blokuje Twoje połączenie przez porty, które uPlay i For Honor potrzebują do normalnej pracy(NAT Otwarty).
    Wyszukaj instrukcję do Twojego routera, zaloguj się otrzymanym loginem i hasłem (od Twojego ISP - internet service provider - czyli dostawcy internetu) i upewnij się, że te porty są otwarte:

TCP:
    80
    443
    13000
    13005
    13200
    14000
    14001
    14008
    14020
    14021
    14022
    14023
    14024

UDP Inbound (połączenia przychodzące):
    3075

Po wprowadzeniu tych portów, warto przekazać ich komunikację (forward) na lokalny adres komputera na którym chcesz grać w For Honor.
    Może to wymagać posiadania statycznego adresu IP! Jeśli nie posiadasz adresu statycznego, trzeba będzie skontaktować się z Twoim ISP.
    Możesz również spróbować dodać statyczny adres IP Twojego komputera do strefy DMZ w Routerze, co będzie skutkowało wyłączeniem wszelkich środków bezpieczeństwa, które (między innymi) mogą blokować otwarcie NAT (tylko na własną odpowiedzialność!).

Jeśli to nadal nie pomogło - istnieje spora szansa, że Twój ISP blokuje wyżej wypisane porty.
    Zadzwoń do niego i przedstaw problem, a konsultant powinien względnie szybko rozwiązać ten problem.

Dajcie też znać czy pomogło (i który krok).

Powodzenia

Muszę sie zgodzić z osobą która rozpoczęła rozmowe. W rainbow six siege był podobny problem ale jakoś udało sie go naprawić. Także w For honor także byłaby taka możliość. Aktualnie gramy z kolegami w 6 osób w tym tylko jedna osoba nie ma problemu z NATem. Przy okazji mówiąc otworzyłem wszystkie porty i zrobiłem wszystko tak jak było trzeba i nic z tego. Prosze o naprawienie jakże niepotrzebnego błedu w grze z 2017roku.
     1 people found this helpful