Pytanie do Modw/Adminw - Marching Fire jako prezent

Siemanko wszystkim

Jak już pewnie wiecie, prowadzę kanał na YT poświęcony For Honor w dużym stopniu.
    Chciałbym zrobić event wraz z wprowadzeniem dodatku Marching Fire i zrobić giveaway kilku kopii/kluczy dla swoich widzw.
    Byłoby super, gdyby można było takie prezenty na uPlay bezpośrednio dać.

I tutaj pojawia się pytanie:

Czy można kupić Marching Fire jako prezent i udostępnić go w ramach Giveaway innym użytkownikom - na uPlay?

Pytam konkretnie o uPlay, bo na Steam można kupić produkt jako prezent i w ten sposb zrobić giveaway

Bardzo proszę o odpowiedź!

Polecam i pozdrawiam

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,

Niestety na uPlay nie ma możliwości wysyłania gier jako prezentw Tak jak napisałeś, ta możliwość jest w kliencie Steam.

Ok, dzięki za odpowiedź ;]
    Szkoda, ale coś wymyśłę.
    Chcę rozpromować Marching Fire na live streamie, gdy już będzie dostępny ;]

Promować...

A co ty chcesz promowac ten niewypał.
    Przecież po tej aktualizacji połowa ludzi przestanie w nia grac bo nie bedą widziec w tym zadnego pozytywu. .
    Niby dodali udogodnienia jakies profity i bg wie co jeszcze,
    Jak mozna było spartolic tak swietnie zapowiadajaca sie gre.
    No ale ubisoft to potrafi zamiast ulepszyc zjebali tylko całą gre. Chciałem kupic dodatek do tej gry ale całe szczęście ze tego nie zrobiłem bo tylko wyrzucił bym pieniadze w błoto.
    Fajnie było pograc w tą gre ale teraz nie sprawia mi ona zadnej przyjemnosci a jak cos nie sprawia przyjemności to trzeba to odstawic na plke .
    Zal to co zrobiliscie z ta gra

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej magmus26,
    Bardzo doceniamy krytykę, ale lepiej żeby była konstruktywna aby łatwiej było zidentyfikować problemy. Może masz czas, aby podzielić się z nami tymi problemami, ktre twoim zdaniem negatywnie wypływają na grę?

Originally Posted by magmus26 Go to original post
    A co ty chcesz promowac ten niewypał.
    Przecież po tej aktualizacji połowa ludzi przestanie w nia grac bo nie bedą widziec w tym zadnego pozytywu. .
    Niby dodali udogodnienia jakies profity i bg wie co jeszcze,
    Jak mozna było spartolic tak swietnie zapowiadajaca sie gre.
    No ale ubisoft to potrafi zamiast ulepszyc zjebali tylko całą gre. Chciałem kupic dodatek do tej gry ale całe szczęście ze tego nie zrobiłem bo tylko wyrzucił bym pieniadze w błoto.
    Fajnie było pograc w tą gre ale teraz nie sprawia mi ona zadnej przyjemnosci a jak cos nie sprawia przyjemności to trzeba to odstawic na plke .
    Zal to co zrobiliscie z ta gra
    Nie zesraj się
    wpadłeś na chwilę na forum, puściłeś kwaśnego pierda pełnego arbitralnych stwierdzeń, bez konkretw, bez konstruktywnej krytyki.. Wiesz o czym takie wypowiedzi świadczą?
    Że jesteś dzieciakiem - mentalnie żyjesz w okresie "mamo, ja chce!" i szczerze, to pomimo tego, że rozumiem frustrację i przyznaję Ci rację w zdaniu, że "jeśli coś nie sprawia przyjemności to trzeba to odstawić" - natomiast sposb wypowiedzi jest okrutnie żałosny.
    W ten sposb nie zbierzesz żadnego poparcia, bo każdy kto miałby przyznać Ci rację w pełni, musiałby podpisać się pod tą wielką plamą gwna jaką po sobie zostawiłeś w poście powyżej.
    A do gwna nikt sie nie przyzna.
    Jeśli masz problem z grą - odejdź od niej.
    Jeśli chcesz się pożalić - pogadaj z kolegami, na pewno jakichś masz, pomimo takiego nastawienia.
    Jeśli chcesz coś zmienić i faktycznie mieć wpływ na to, aby gra była z czasem lepsza - to używaj wypowiedzi konstruktywnych, a nie toczenia piany i srania dookoła.
    Oczywiście możesz zignorować moje porady - w końcu kim ja jestem? nikim ;D
     1 people found this helpful