Czarny ekran po dołączeniu do gry.

Dzisiaj po dołączeniu do gry na wybr operatora do 3 rundy obrony, zminimalizowałem na chwilę grę. Po czym jak przywrciłem grę. Nie było widać obrazu tylko czarny ekran. Menu pod przyciskiem f10 było widoczne, można było się poruszać, strzelać etc. ale był czarny ekran oprcz menu.

Potwierdzam też zdarzyło mi się 2 razy tak dołączyć w ostatnich rundach i też miałem czarny ekran (mapa granica i domek grski) po doczekaniu końca meczu nie załadowało mapy.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Jest to znany problem, ktry pojawił się wraz z Grim Sky i niestety nie ma w tym momencie znanego rozwiązania. Ekipa R6 już pracuje nad jego znalezieniem.

Originally Posted by Ubi-Lilpwnd Go to original post
    Hej,
    Jest to znany problem, ktry pojawił się wraz z Grim Sky i niestety nie ma w tym momencie znanego rozwiązania. Ekipa R6 już pracuje nad jego znalezieniem.
    A co jeśli po aktualizacji karty graficznej nie mam obrazu. Gra otwiera sie w oknie. Czarny ekran ale dźwięki z gry słychać. Co robić?

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Zobacz czy ALT+ENTER zmusi grę do przełączenia na pełen ekran i daj znać czy to podziałało