UBI-Zuzu's Avatar Community Manager

Rejestr zmian z przerwy technicznej z 16.06

Oto lista zmian, które zostały wprowadzone podczas przerwy technicznej w dniu 16 czerwca:

• Naprawiono usterkę na skutek którejgracze z niskim poziomem doświadczenia otrzymywali topowe przedmioty podczas wykonywania misji z Celami o Dużej Wartości ze znajomymi o 30 poziomie doświadczenia.

Originally Posted by UBI-Zuzu Go to original post
    Oto lista zmian, które zostały wprowadzone podczas przerwy technicznej w dniu 16 czerwca:

• Naprawiono usterkę na skutek którejgracze z niskim poziomem doświadczenia otrzymywali topowe przedmioty podczas wykonywania misji z Celami o Dużej Wartości ze znajomymi o 30 poziomie doświadczenia.

witam,
    właśnie po tej przerwie technicznej już nie mogę grać. Po uruchomieniu gry, po krótkim czasie 10-60 sek. wywala grę; Delta 20001014. Przed 16.06.2016 grałem codziennie, bez żadnych problemów, a teraz nikt nie wie co się stało. wykonałem wszystkie możliwe podpowiedzi z internetu i nadal nic. Bravo Ubi

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć PZPL_Korsarz,

czy kontaktowałeś się w tej sprawie z naszym wsparciem technicznym? Jeśli nie, polecam to zrobić na tej stronie bądź pod numerem: 22 306 00 63.

Zuzu

Tags for this Thread