Problem z ustawieniem rozdzielczości i odświeżania

Od wczoraj mam dziwny problem gdy prbuję zmienić rozdzielczość i jak pźniej zauważyłem także częstotliwość odświeżania. Po ustawieniu jakiejkolwiek innej rozdzielczości lub Hz i zaakceptowaniu zmian przez ułamek sekundy widzę potwierdzenie ale na tak krtki czas, że nikt nie zdążyłby kliknąć po czym robi się na ok. 5 sek czarny ekran i ustawienia wracają do poprzednich. Wcześniej wszystko działało bez problemu. Szczerze nie pamiętam co od tamtego momentu zmieniałem ale prbowałem już wszystkiego i nie mam pojęcia czym to może być spowodowane dlatego też właśnie napisałem tutaj.
    Dodam jeszcze, że wszystkie sterowniki mam aktualne.
    Z gry dziękuję!

Naprawdę nikt nie pomoże?

Miałem ten sam problem wejdź w documenty/my game/rainbow six siege/... i znajdź plik GameSetting.ini i ustaw sobie manualnie mi pomogło

Wiem, już to robiłem i faktycznie pomaga ale jednak chciałbym wiedzieć czym to jest spowodowane, aby to naprawić.

Ciężko mi tak naprawdę powiedzieć mi się tak stało po aktualizacji do operacji Grim Sky. A jak masz kartę graficzna?

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Tak, ten problem jest w tym momecie znany i ekipa odpowiedzialna za grę już stara się go rozwiązać.
    W tym momencie najlepszym fixem jest ten podany przez szp1la. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale w tym momencie jedyne

Dzisiejsza aktualizacja naprawiła już ten błąd temat do zamknięcia