Problem z postaciami.

Witam. Wczoraj kupiłem kilka postaci za 800 szt. stali każda. Dziś po zalogowaniu się do gry nie posiadam żadnej z zakupionych postaci , został tylko poziom berserkera którym grałem najdłużej... zmieniłem płeć na mężczyznę , a dziś znów jest kobita.. Co się dzieje ?. Tylko wpakowałem nie potrzebnie stal ?.

Mój znajomy ma podobny problem. Wykupił wiele postaci za stal, a wczoraj po zalogowaniu się do gry, cały progres był wycofany.

Myslę, że to tylko czkawka serwera - że cały progres nie będzie utracony - ale warto skontaktować się z supportem.
    Byle nie być ofensywnym i na spokojnie opisać problem.

Już dałem temat na premie PD i xp też okradają i kto nam to zwróci, powinni każdemu co tracił jakieś środki dać
    ten następny dodatek za darmo bo inaczej nic nie odzyskamy oni tylko patrzą i tak na kasę a nie graczy i w For Honor
    starych graczy już stracili prawie wszystkich i wszyscy mamy k.... dosyć .

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Jeśli występują problemy związane z walutami w grze i zakupami, skontaktujcie się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
    Dział techniczny jest w stanie sprawdzić czego brakuje na koncie i zweryfikować taki problem.

Originally Posted by DumaWLKP89 Go to original post
    Już dałem temat na premie PD i xp też okradają i kto nam to zwróci, powinni każdemu co tracił jakieś środki dać
    ten następny dodatek za darmo bo inaczej nic nie odzyskamy oni tylko patrzą i tak na kasę a nie graczy i w For Honor
    starych graczy już stracili prawie wszystkich i wszyscy mamy k.... dosyć .
    Wybacz stary ale takie ogólnikowe stwierdzenia nie mogą być brane na poważnie.

Originally Posted by DumaWLKP89 Go to original post
    starych graczy już stracili prawie wszystkich
    Co to ma w ogóle znaczyć ?
    Codziennie widuję graczy o 100+ czy 200+ reputacji. Starych graczy stracili? Znasz ich?
    Macie jakieś stowarzyszenie gdzie prowadzicie zapisy kto gra w FH, a kto odszedł na emeryturę?

Rozumiem, że jesteś sfrustrowany i są rzeczy które Cię wkurwiają. Wiem, że masz potrzebę wentylacji, dlatego wypisujesz tu na forum takie generalizujące dyrdymały - rozumiem to.
    Jednak zwyczajnie w świecie nie masz racji

Ubisoft już wielokrotnie stawał na wysokości zadania jeśli chodzi o rekompensaty dla graczy, spowodowany np. problemami ze stabilnością gry.
    Wielokrotnie tysiące ludzi dostawały status championa na kilka dni.
    Czy może nie pamiętasz tych sytuacji ? Stary graczu ?

Premie PD zostały wprowadzone z konkretnego powodu, związanego bezpośrednio z setkami tysięcy punktów ekwipunku, które zalegały u większości graczy.
    Czy o tym też nie pamiętasz?

Zgadzam się natomiast z tym, że można poczuć się oszukanym, gdy wykupujemy premię PD, łączymy do gry, serwer się wywala, jestesmy wyrzuceni z gry i nasza premia przepada.

@Ubi-Lilpwnd - przydałoby się wyjaśnienie w tej sprawie

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Niestety osoba odpowiedzialna za grę (Community Manager) nie jest w tym momencie obecna w biurze, jak tylko się pojawi napewno postaram się dowiedzieć co się dzieje w tym temacie

Nie przepisuj moich postów z innych tematów, bo to nie ten temat i co ja ja jeszcze mam płacić za dzwonienie na płatnych numerach telefonicznych by dodzwonić się do jakiegoś działu technicznego, kolejna kpina.